EKOS COTTO estetik katıyor

Farklı ölçü ve şekillerle her türlü ihtiyaca göre tasarlanan EKOS COTTO estetik katıyor

EKOS COTTO estetik katıyor

Kışın hapsolduğumuz kapalı alanlardan kurtulacağımız, bahçe, havuz ve teraslarda güneşli havaların tadını çıkartacağımız günler yaklaşıyor. Önümüzün ilkbahar ve yaz olması nedeniyle yaşam alanlarında dış mekan estetiğinin önemi de giderek artıyor. Ülkemizin ateş tuğlası tekniğiyle klinker tuğla üretimi gerçekleştiren tek fabrikası konumunda bulunan ve alanında önde gelen kuruluşlardan biri olan EKOS Klinker Tuğla tarafından üretilen EKOS COTTO zemin kaplama tuğlaları; yüksek kalitesi, dayanıklılığı, doğallığı, renkleri ve asil güzelliği ile yaşam alanlarında fark yaratıyor.

EKOS COTTO'larla havuz ve bahçelerde estetik var
Estetik değeri ile bahçe, yürüyüş yolu, havuz kenarı, balkon ve teraslar gibi dış mekanlara ayrıcalık katan EKOS COTTO zemin kaplama tuğlaları; uzun ömrü, kaydırmazlık özelliği ve dış etkenlere karşı dayanıklılığı ile de tercih sebebi oluyor. Doğallığı sayesinde kullanıldığı her alana sıcaklık katan EKOS COTTO'lar, nar (EKOS Kırmızı), doğal (EKOS Sarı), kahve (EKOS Kahverengi) ve beyaz (EKOS Beyaz) renk alternatifleri ile zevkinizi mekanlara yansıtıyor. Hiçbir boya vb. katkı maddesi bulunmadan üretilen ve rengini 1.180 derece sıcaklıkta alan ürünler, bu nedenle kullanımı boyunca hiçbir zaman solmuyor. Özellikle havuz kenarları EKOS COTTO'larla göz alıcı bir güzelliğe ve yüksek konfora kavuşuyor. Sadece Avrupa'da değil, Anadolu'nun da tarihinde ve dokusunda önemli bir yere sahip olan cotto'lar çok özel bir kültür olarak kabul ediliyor.

Farklı ölçü ve şekillerle her ihtiyaca göre
EKOS COTTO'lar mekanın ihtiyacına göre çok çeşitli ölçü ve şekillerde üretilebiliyor. Örneğin altıgen, baklava, küçük üçgen, daire ve obruk ile kuşkanadı gibi özel şekilli cotto'lar, da çok özel projelerde kullanılıyor. Ayrıca EKOS Klinker Tuğla, özel maksat cotto grubu ile merdiven rıhtı, cotto bitiş elemanı, süpürgelik, merdiven süpürgeliği ve havuz bordürü gibi özel şekilli ürünler de sunuyor.

EKOS Klinker Tuğla'nın, www.ekos.com.tr adresine tıklayarak mekanınıza en uygun çözümleri bulabilirsiniz.