Elite Concept fiyatları metrekaresi 7 bin 500 TL'den başlıyor

Şua İnşaat'ın Fikirtepe'de hayata geçirdiği yeni projesi Elite Concept fiyatları metrekaresi 7 bin 500 TL'den başlıyor

Elite Concept fiyatları metrekaresi 7 bin 500 TL'den başlıyor

Şua İnşaat'ın Fikirtepe'de hayata geçirdiği yeni projesi Elite Concept fiyatları metrekaresi 7 bin 500 TL'den başlıyor. 24 bin metrekare alan üzerinde kurulan Elite Concept projesi 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde, büyüklükleri 66 metrekare ile 220 metrekare arasında değişen 785 adet daireden meydana geliyor. 

Akıllı bina teknolojisi ile donatılan Elite Concept projesi Adnan Kazmaoğlu Mimarlık imzası taşıyor. Aa arterlere oldukça yakın bir konumda yer alan Elite Concept, E-5'in yanı başında konumlanıyor. Proje, metro, metrobüs, TEM Otoyolu Üsküdar ve Kadıköy'e yakınlığı ile öne çıkıyor. 

785 daire ve 26 ticari üniteden meydana gelen projenin 10 bin metrekaresi sosyal donatı ve peyzaj alanlarına ayrıldı. Elite Concept projesinin sakinlerine sunduğu sosyal imkanlar arasında; açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, kapalı otopark, sauna ve süs havuzu bulunuyor. 

Kadıköy Fikirtepe'de yükselen Elite Concept Fikirtepe fiyatları metrekare bazında hesaplanıyor. Projede metrekare fiyatları 7 bin 500 TL'den başlangıç gösteriyor. Elite Concept projesinden konut satın almak isteyenlere sıfır faiz ve kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor. 

Firma Bilgisi: Şua Inşaat
Proje Bilgisi: elite concept