Elite Concept Kadıköy teslimleri 2018 yılında yapılacak

Şua İnşaat imzası taşıyan Elite Concept Kadıköy, konut ile iş ve alışveriş merkezinden meydana geliyor

Elite Concept Kadıköy teslimleri 2018 yılında yapılacak

2018 yılının ilk çeyreğinde tamamlanması ve teslimlerinin başlaması beklenen Elite Concept Kadıköy, Şua İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakası’nın Kadıköy ilçesine bağlı Fikirtepe bölgesinde inşa ediliyor.

Panoramik cam cephe mimarisi ile tasarlanan Elite Concept Fikirtepe’de dairelerin bir kısmı Marmara Denizi’ni, bir kısmı Çamlıca’yı ve bir kısmı ise tarihi yarımadanın siluetini görüyor.

Akıllı ev sistemi ile donatılan Fikirtepe Elite Concept projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde farklı daire seçeneklerine yer veriliyor. Üç blok halinde yükselen proje, 785 adet daire ile 26 adet ticari birimden meydana geliyor.

Toplam 155 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde konumlanan Elite Concept Kadıköy’de dairelerin büyüklüğü 66 metrekare ila 220 metrekare arasında değişiyor. Proje, Mimar Adnan Kazmaoğlu İmzası taşıyor.

Metro ve metrobüs durağına yürüme mesafesinde olan Elite Concept Kadıköy; E-5 karayoluna 1 dakika, Boğaziçi Köprüsü’ne 5-6 dakika, Avrasya Tüneli’ne 8-9 dakika, Harem Vapur İskelesi’ne 8-9 dakika, Kadıköy Vapur İskelesi’ne 10 dakika ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise 20-25 dakika mesafede.

Firma Bilgisi: Şua Inşaat
Proje Bilgisi: Elite Concept Kadıköy