Elite Concept ön talep topluyor

Şua İnşat güvencesi ile Kadıköy Fikirtepe'de hayata geçirilecek olan Elite Concept ön talep topluyor

Elite Concept ön talep topluyor

Şu İnşat güvencesi ile Kadıköy Fikirtepe'de hayata geçirilecek olan Elite Concept ön talep topluyor. Yatırımcıların yoğun ilgisiyle karşılaşan projede tamamlandığında 3 bin kişi yaşayacak. 

Kentsel dönüşümün hız kazandığı İstanbul Fikirtepe'de hayata geçirilecek olan Elite Concept projesi 24 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde kuruluyor. Projede 785 adet konut ve 26 adet ticari ünite bulunuyor. Yüksek yatırım potansiyeli ile dikkat çeken Elitce Concept projesinde 10 bin metrekarelik sosyal donatı ve peyzaj alanı bulunuyor. 

Akıllı bina teknolojisi ile yükselecek olan projede blok çatılarına yerleştirilecek olan güneş panelleri ile enerji tasarrufu sağlanacak. Lavabo ve banyo sularının gri su arıtma havuzundaki arıtma işleminin ardından ise peyzaj ve bahçe sulamasına yönlendirilmesi sağlanacak. 

Elite Concept ön talep topluyor

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden meydana gelen Elite Concept projeside daire büyüklükleri 66 metrekare ile 220 metrekare arasında değişiyor. Adnan Kazmaoğlu Mimarlık tarafından tasarlanan proje merkezi bir lokasyonda yer alıyor. Ana arterlere yakınlığı ile dikkat çeken Fikirtepe Elite Concept E-5'in yanında, metro, metrobüs, Üsküdar ve Kadıköy'de yakın bir konumda yer alıyor. 

Tamamlandığında 3 bin kişinin yaşayacağı mini bir şehir haline gelecek olan Elite Concept Şua İnşaat imzası taşıyor. Yatırımcıların büyük ilgi göre projede ön talep toplama çalışmaları devam ediyor. 

Firma Bilgisi: Şua Inşaat
Proje Bilgisi: elite concept