Elite Concept'te ön talep dönemi başladı

Şua İnşaat, Kadıköy Fikirtepe'de hayata geçireceği Elite Concept projesi için ön talep döneminin başladığını duyurdu.

Elite Concept'te ön talep dönemi başladı

Şua İnşaat, Fikirtepe'de inşa edeceği Elite Concept için ön talep döneminin başladığını duyurdu. Yatırımcının büyük ilgi gösterdiği proje tamamlandığında 3.000 kişinin yaşayacağı bir yaşam merkezine dönüşecek. 

Elite Concept projesi
Türkiye'de dönüşüm hareketinin kalbi ve İstanbul'un en değerli lokasyonu olarak gösterilen Kadıköy Fikirtepe'de hayata geçirilecek olan Elite Concept, 24 bin metrekarelik bir arsa üzerinde inşa edilecek. Proje bünyesinde 785 konut ve 26 ticari ünite yer alıyor. Yüksek yatırım potansiyeliyle dikkat çeken Elite Concept'in 10 bin metrekarelik alanı sosyal donatı ve peyzaj alanı olarak ayrıldı. 

Elite Concept, akıllı bina teknolojisi ile inşa edilecek. Blok çatılarına yerleştirilecek güneş panelleri ile enerji tasarrufunun maksimum düzeyde tutulması çalışılırken, lavabo ve banyo sularının gri su arıtma havuzundaki arıtma işleminin ardından peyzaj ve bahçe sulamasına yönlendirilmesi sağlanacak. Projede, 1+1, 2+1 3+1 ve 4+1 tipinde dairelere yer verilecek. Daire genişlikleri ise 66 metrekareden başlayacak ve 220 metrekareye kadar çıkabilecek. 

 

Elite Concept'te ön talep dönemi başladı

 

3.000 kişinin yaşayacağı mini bir şehir: Elite Concept
Adnan Kazmaoğlu Mimarlık tarafından tasarlanan Elite Concept tamamlandığında 3.000 kişinin yaşayacağı mini bir şehir niteliği taşıyacak. 

Elite Concept nerede?
Kadıköy Fikirtepe’de yükselen proje, merkezi lokasyonuyla avantajlı bir konumda yer alıyor. Tüm ana arterlere çok yakın bir noktada bulunan ve E-5’nin yanı başında konumlanan proje; Metro, Metrobüs, TEM Otoyolu Üsküdar ve Kadıköy’e de oldukça yakın bir noktada yer alıyor. 

Firma Bilgisi: Şua Inşaat
Proje Bilgisi: elite concept