Elitpark Evleri

Elitpark Evleri Teknoen Mühendislik tarafından İzmir Bayraklı'da konumlandırılıyor

Elitpark Evleri

Elitpark Evleri  Teknoen Mühendislik tarafından hayata geçiriliyor. Elitpark Evleri 34 adet daireden meydana geliyor. Elitpark Evleri İzmir Bayraklı’da konumlandırılıyor. Elitpark Evleri merkezi konumda yer alıyor. Kapalı ve açık otoparkların yer aldığı Elitpark Evleri’nde merkezi doğalgazlı yerden ısıtma sistem bulunuyor.

Elitpark Evleri’nde 1 dükkan, 3 tane 3+1 daire, 17 tane 4+1 daire bulunuyor. Elitpark Evleri özellikleri arasında geniş yeşil alanlar, açık ve kapalı otopark, modern mimari, yeşil alan ve sosyal tesis imkanları yer alıyor.

Elitpark Evleri görüntülü intercom sistemi ile beraber güvenli bir yaşam sunuyor. Katlar arasında ses ve ısı yalıtımının yer aldığı Elitpark Evleri’nin her bloğunda frekans kontrollü asansörlere yer veriliyor. Elitpark Evleri özel ahşap kaplamalı gerçek güvenlikli SUR marka çelik kapı kullanılıyor. Franke marka ankastreli ürünlerle beraber teslim edilen Elitpark Evleri’nde klima da bulunuyor. Elitpark Evleri daire içi alarm sistemiyle beraber her daire için müstakil mutfak bacası özelliğiyle dikkat çekiyor. Elitpark Evleri özel aydınlatma sistemi sayesinde tasarruf imkanı sağlıyor.

Elitpark Evleri özellikleri
Odalara özel müzik yayın sistemi,

Jakuzi,

Odalarda lamine (ahşap) parke,

Odalarda klima,

Elitpark Evleri nerede?
Teknoen Mühendislik tarafından hayata geçirilen Elitpark Evleri İzmir Bayraklı bölgesinde inşa ediliyor.

Elitpark Evleri metroya 5 dk, Bornova Forum aVM’ye 5 dk, Hipermarketlere 3 dk, Ege Üniversitesi Hastanesi’ne 4 dk, Otoyol girişine de 1 dk mesafede konumlandırılıyor.

Elitpark Evleri adres bilgileri: Mansuroğlu Mah. 286/6 Sokak No:16-18 Bayraklı İZMİR

Elitpark Evleri iletişim bilgileri
Tel: (232) 347 73 09

Fax: (232) 463 27 87

 

 

Firma Bilgisi: Teknoen Mühendislik
Proje Bilgisi: Elitpark Evleri