Emaar Square’de her yaşam tarzına uygun daireler var

Emaar Square’de farklı yaşam tarzlarını benimseyenler, kendileri için yaratılmış özel tasarımlar bulabiliyor

19 Şubat 2013 / emlakwebtv
Emaar Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Ümit Türüdü Şen, Emaar Square projesindeki farklı yaşam tarzlarına uygun örnek evleri ve konseptleri emlakwebtv’ye anlattı.

-Odalarımızda müşteri turumuzda örnek evlerimizi görmeden önce ne felsefeyle yola çıktığımız anlatıyoruz.
Biz önce merkeze insanı koyduk. Dedik ki; merkezinde insan çizgisinde İstanbul var. Merkezinde insan var dediğimizde her yaşam tarzına farklı bir ürünle çıkmak istedik.
Rezidans dediğimiz projemizde 5-15 katlı evlerimiz daha geleneksel aileler için. Hanımların sevdiği salonları büyük, mutfakları geniş aile evleri yarattık. Üsküdar ve Nişantaşı diyoruz çünkü 3 metre tavan yükseklikleri var.
Hem ferah olabilecek hem de zamansız evler bunlar. Eski evde oturmanız gerekmiyor ama istediğinizde burada bu yaşamı bulabiliyorsunuz.
2. Heights Residence; bu daha çok metropol içinde yaşamak isteyen, daha hızlı yaşamak isteyenler için dizayn edildi. 1 odadan 4 odaya farklı seçenekler var.  Burada da daha açık mutfaklar daha küçük mekanlar yarattık.
3. konsepti; Dünyada en iyiyi isteyenler için yarattık. Foster’ın kulesinin ilk 9 katı Address Hotel olacak. Address Hotel’de Adrees’in servis verdiği rezidanslar olacak. Rezidansların bir özelliği de Foster Grubu iç dekorasyonu da yapıyor.  Dekorasyonu, mobilyaları tamamlanmış ürün alabiliyorsunuz ve arzu ederseniz otelin havuzuna evinizi vererek ayrıca çok iyi de bir yatırım sahibi oluyorsunuz.

Emaar Türkiye hakkında detaylı bilgi için adress: http://www.emaar.com.tr/
Emaar Square hakkında detaylı bilgi için adress: http://www.emaarsquare.com.tr/Firma Bilgisi: Emaar
Proje Bilgisi: Emaar Square