Eminevim ödeme hesaplama

Kişinin bütçesine göre istediği konutu alabillmesini sağlayan Eminevim ödemeleri nasıl hesaplanıyor? İşte Eminevim ödeme hesaplama

Eminevim ödeme hesaplama

Hızla büyümeye devam eden Eminevim sistemi ile ev sahibi olanların sayısı gün geçtikçe artıyor. Eminevim sisteminden nasıl ev sahibi olunur? merak edilen sorular arasında. Haberimizde sizlere Eminevim ev sahibi olma, taksik ödeme ve Eminevim ödeme hesaplama ile ilgili bilgileri vermeye çalışacağız. 

Eminevim sisteminde her şey kişinin bütçesine göre yapılıyor. Kişiyi zorlamadan ev sahibi yapmayı amaçlayan Eminevim sistemi imece ve yardımlaşma ile kuruluyor. 

Eminevim sistemi zorlanmadan ev sahibi yapıyor... Detaylı bilgi almak için tıklayın...

Eminevim ödeme hesaplama

Ev almak istiyorsanız, öncelikle ne kadarlık bir ev almak istediğinize karar veriyorsunuz. Daha sonra kaç ay taksit yapılacağını belirliyorsunuz. Taksit sayınız, sizin grubunuzda kaç gibi olduğunu belirliyor. Sonuç olarak her ay gruptaki kişilerin ödediği ücret bir ev parası ediyor. 

Eminevim ödeme hesaplama için örnek verecek olursan; 80 bin liralık bir ev almak istiyorsunuz. Taksit sayınızın ise 80 olmasını istiyorsunuz. Bu durumda grubunuzda 80 kişi olacak ve her ay grubun tamamından alınan taktik bir ev parası edecektir. 

Her ay noter huzurunda yapılan sıralama ile toplanan bir ev parası ile gruptan bir kişiye ev alınıyor. Bu sistemde ilk ay evini alan kişi kendi evine çıkıp kira vermediği için daha sonra alacaklar için bir miktar fazla ödeme yapar. 

Taksit sayısının yarısına kadar henüz ev çıkmamış kişiler ise bekletilmez ve tamamının evi teslim edilir. 

 

Firma Bilgisi: Eminevim