Emlak Haberleri - Seçmeler 22 Aralık

Vadistanbul Bulvar'a uluslararası yatırımcıdan yoğun ilgi, Aydos Country'de lansmana özel % 10+ 5 indirim fırsatı devam ediyor, Kira zam oranı 2015 nasıl belirlenecek, Emlak vergisi ödeme tarihleri 2015 ve daha fazlası haberimizde

Emlak Haberleri - Seçmeler 22 Aralık

Vadistanbul Bulvar'a uluslararası yatırımcıdan yoğun ilgi
İnşaat sektörünün öncü markalarından Artaş İnşaat, Aydınlı Grup ve Invest İnşaat ortaklığıyla inşa edilen Vadistanbul'un konutlardan oluşan Teras etabında hemen teslim son daireler satışta. Projenin ofis, AVM, alışveriş caddesi ve 5 yıldızlı otelden oluşan Bulvar etabına ise uluslararası alanda faaliyet gösteren firmalardan yoğun talep geliyor.

Haberin devamı için tıklayınız

Aydos Country'de lansmana özel yüzde 10+ 5 indirim fırsatı devam ediyor
Sinpaş GYO'nun Anadolu Yakası'nda geliştirdiği doğa ile iç içe, oksijeni bol bir yaşam sunan konsept projesi Aydos Country'de lansmana özel yüzde 10 + 5 indirim fırsatı yoğun istek üzerine devam ediyor. Aydos Country, şehrin gürültü ve stresinden uzak doğa ile iç içe konumu, mimari özellikleri ve peyzajıyla kısa sürede beğeni topladı. 21 Kasım'da lanse edilen projede satışa sunulan ilk etabın yarısından fazlası satıldı.

Haberin devamı için tıklayınız

Dekar Asmalı Bahçeler'in ikinci etap satışları başladı
"Her eve bir bahçe" konseptiyle yola çıkan, Dekar DK tarafından Bahçeşehir'de inşa edilen Asmalı Bahçeler Projesi'nde 2'nci etabın satışı başladı. Planlı kentleşmenin İstanbul'daki simgesi olan Bahçeşehir'de, 50 bin metrekarelik alan üzerinde 3 etaptan oluşan Dekar Asmalı Bahçeler, ulaşılabilir fiyatlarla bahçeli evi hayalden gerçeğe dönüştürüyor.

Haberin devamı için tıklayınız

Soyak Siesta Blue'da yılbaşı kampanyası
İzmir'in mega projesi Soyak Siesta'nın satışta olan 4. Etabı Soyak Siesta Blue'dan yeni yılı güzel bir başlangıç ile karşılamak isteyenlere özel kampanya. Soyak Siesta Blue'dan daire sahibi olmak isteyenlere yılın son fırsatı. %1 peşinat ile yeni yıla ev sahibi olarak girmek için bu haftaya özel 2+1 daireler tek fiyat kampanyası ile satışta olacak.

Haberin devamı için tıklayınız

Kira zam oranı 2015 nasıl belirlenecek?
2015 yılının gelmesine sayılı günler kala, kira sözleşmesi 2015 yılında dolacakları bir merak sardı. Kiracılar yeni yılda kira zam oranlarının değişip değişmeyeceği konusunda kararsız. Siz de 'kira zam oranı 2015 nasıl belirlenecek' diye soruyorsanız, haberimizi okuyun ve cevabı bulun.

Haberin devamı için tıklayınız

HEP İstanbullular yeni yıl etkinliğinde yeni komşuları ile bir araya geldiler
ekfen Emlak Geliştirme'nin hayata geçirdiği HEP İstanbul Projesi'nden daire sahibi olanlar, 2015 yılına sayılı günler kala bir araya geldi. HEP İstanbul Satış Ofisi'nde düzenlenen HEP 'Yeni Yıl Brunch'ında keyifli vakit geçiren HEP İstanbullular yeni komşularıyla tanışma fırsatı bulurken, etkinliğe 300'ün üzerinde daire sahibi katıldı.

Haberin devamı için tıklayınız

Cihan İnşaat, Avrupark Bahçekent için ön talep topluyor
Cihan İnşaat, Bahçekent'te Emlak Konut GYO güvencesinde hayata geçireceği Avrupark Bahçekent için ön talep topluyor. 1.380 konutun yanı sıra 72 dükkanın bulunduğu Avrupark Bahçekent için ön talepte bulunanlar fiyat avantajının yanı sıra öncelikli ev seçme fırsatından da yararlanacak.

Haberin devamı için tıklayınız

Emlak vergisi ödeme tarihleri 2015
Emlak vergisi ödeme tarihleri 2015 listesine ulaşmak için haberimizi okuyun. Arsa, bina, gayrimenkul gibi taşınmaz sahiplerinin kanunen ödemek zorunda oldukları emlak vergisi, her yıl iki eşit taksitte ödeniyor. 2015 yılında da diğer yıllarda olduğu iki taksitte ödenecek emlak vergisinin 2015 ödeme tarihleri belli oldu.

Haberin devamı için tıklayınız

YTONG 51. yaşını kutladı
Türkiye'nin en köklü şirketlerinden olan ve inşaat sektöründe kaliteli ve yenilikçi ürünlere öncülük eden Türk Ytong'un 51. kuruluş yıldönümü bir dizi etkinlikle kutlandı. Markası "Kalite ve Enerji Tasarrufu"yla özdeşleşen, sarı ambalajıyla inşaat sektörünün simgesi olan jenerik marka Ytong'un 51. yaşı, tüm fabrikalarında çalışanlara yönelik düzenlenen etkinliklerle kutlandı.

Haberin devamı için tıklayınız

Evimiz Kocaeli'nin 'Size Göre Ödeme' kampanyasında son gün 31 Aralık
Pekdemir İnşaat'ın Evimiz Kocaeli projesinde başlattığı ve büyük ilgi gören kampanya 31 Aralık'ta sona eriyor. Kampanya kapsamında çok seçenekli ödeme modelleri içinden kendinize en uygununu seçme fırsatı sunuluyor. Kampanya kapsamında çok seçenekli ödeme modelleri içinden kendinize en uygununu seçme fırsatı sunuluyor.

Haberin devamı için tıklayınız