Emlak Haberleri - Seçmeler 24 Ocak

Kale Kilit ürünleri Almabya BAU Fuarı'nda, Bakanlık'tan Çankırı'ya 1000 kişilik öğrenci yurdu, Çanakkale ve Eskişehir'e Double Tree by Hilton ve daha fazlası haberimizde

Emlak Haberleri - Seçmeler 24 Ocak

Kale Kilit ürünleri Almanya BAU Fuarı'nda
Kale Endüstri Holding bünyesinde bulunan Kale Kilit, son teknolojiye sahip ürünlerini Almanya'nın Münih kentinde düzenlenen BAU 2015 Yapı ve İnşaat Fuarı'nda sergiledi. 

Haberin devamı için tıklayınız

Bakanlık'tan Çankırı'ya 1000 Kişilik Öğrenci Yurdu
Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce'nin talimatı ile Çankırı'da yapılan yurdun inşaatı tamamlandı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yapı İşleri Genel Müdürlüğü tarafından Çankırı iline yapılan öğrenci yurdunun yapımı tamamlanarak Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğüne teslim edildi.

Haberin devamı için tıklayınız

Hasan Rahvalı:Sektörümüzün eğitimli insan kaynağına ihtiyacı var
Ağaoğlu Şirketler Grubu ve Nişantaşı Üniversitesi işbirliği ile hazırlanan 'Gayrimenkul Satış Uzmanlığı' sertifika programına katılanlar sertifikalarını aldı. İnşaat sektörüne vizyon kazandırarak yön veren Ağaoğlu Şirketler Grubu'nun Nişantaşı Üniversitesi işbirliği ile hazırladığı ve gayrimenkul satış uzmanları yetiştirmenin amaçlandığı program 6 Aralık –25 Ocak tarihleri arasında gerçekleşti.

Haberin devamı için tıklayınız

Çanakkale ve Eskişehir'e Double Tree by Hilton
Çanakkale ve Eskişehir'de iki DoubleTree by Hilton oteli yakında kapılarını açacak. Double Tree by Hilton Çanakkale ve Double Tree by Hilton Eskişehir otelleri, Hilton Worldwide ile Immotrust Gayrimenkul ve Alt Yapı Geliştirme Yatırım A.Ş arasında imzalanan franchise anlaşmasını takiben, 2017 de hizmete alınacak.

Haberin devamı için tıklayınız

Bakan Güllüce: Çevreyi korumak tarihimizde var
Yapı Ürünleri Üreticileri Federasyonu toplantısına katılan Bakan Güllüce, inşaat malzemeleri üretiminde Türkiye'nin önemli bir yerde olduğunu vurguladı. Üretim kalitesinde bazı sorunlar olduğunu dile getiren Bakan Güllüce, dünyada kaliteli üretim yapanların öne çıktığını kaydetti.

Haberin devamı için tıklayınız

Konfor Mobilya ISMOB'ta yeni ürünlerini tanıtacak
İzmir'den yola çıkarak güçlü bir dünya markası olma yolunda hızla ilerleyen Konfor, dekorasyonda modaya yön veren yeni koleksiyon ürünleri ile ISMOB'ta olacak. 27 Ocak - 01 Şubat 2015 tarihleri arasında CNR'da düzenlenecek ISMOB Fuarı, mobilya sektörünün nabzını tutacak.

Haberin devamı için tıklayınız