Emlak Konut güvenceli projeler!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) güvencesiyle hayata geçirilen projeler için tıklayın.

Emlak Konut güvenceli projeler!

Andromeda Gold

Ataşehir'de Emlak Konut GYO ve Ağaoğlu ortaklığı tarafından My Towerland projesinin A bloğu olarak inşa edilen Andromeda Gold, 20 bin metrekarelik arsa üzerinde yer alıyor. Andromeda Gold projesi kapsamında 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri bulunuyor. Proje; zemin+51 kat ile 398 daireden oluşuyor. Andromeda Gold projesinde yer alan dairelerin alanları 88 metrekareden başlıyor.

Bahçekent Flora

Bahçekent Flora İzka İnşaat, Dağ Mühendislik ve Sıtar İnşaat ortak projesi olarak Emlak  Konut GYO A.Ş güvencesiyle konumlanıyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinin yer aldığı Bahçe Kent Flora projesi, toplam 120 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. Flora Bahçekent projesinde; otopark, yüzme havuzu, buhar odası, yürüyüş yolları, spor alanları, çocuk oyun alanları, dinlenme alanları, fitness center, sauna gibi sosyal imkanlar mevcut.

Göl Panorama Evleri

10 blok olarak tasarlanan Göl Panorama Evleri projesi  BeMa İnşaat ve Emlak Konut güvencesiyle tarafından hayata geçiriliyor. Proje 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinden meydana geliyor. Göl Panorama Evleri projesinde 1.431 adet daire ve 41 adet ticari ünite yer alıyor.  Bahçeşehir'de konumlanan projede daire fiyatları 215 bin TL’den başlıyor.

Batışehir

Toplam 3 bin 226 daireden oluşan Batışehir ise Bağcılar’da hayata geçiriliyor. Ege Yapı Group  Emlak  Konut GYO ve Emlak Pazarlama tarafından yaşama geçirilen 3 etaplı projede stüdyo, 1+1, 1,5+1, 2 +1, 2,5+1, 3+1, 3,5+1, 4+1, 4,5+1 ve dubleks konut tipleri mevcut. 167 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen Batı Şehir Bağcılar'ın sosyal imkanları arasında; yürüyüş yolları, sauna, fitness merkezi, buhar odası, çocuk oyun alanları, dinlenme alanları, spor alanları, kapalı otopark yer alıyor.

Unikonut

Yeni Doğuş İnşaat,  TOKİ  ve  Emlak  Konut ortak projesi olarak yaşama geçirilen Emlak Konut Unikonut, 11 ve 20 katlı 3 blok olarak tasarlandı. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 konut seçeneklerinden meydana gelen projede toplam 361 adet daire yer alıyor. 24 bin 500 metrekare alan üzerinde konumlanan Emlak Konut Unikonut konutların büyüklükleri 73 metrekare ile 228 metrekare arasında değişiyor.

Metropol İstanbul

1,500 adet bağımsız birimin yer aldığı Metropol İstanbul ise Varyap, GAP ve Emlak Konut ortaklığıyla hayata geçiriliyor. 800 bin metrekarelik alana sahip ve Ataşehir’de yer alan Metropol İstanbul  Ataşehir projesinde yer alan bloklar 250 metre uzunluğa sahip. Stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinin bulunduğu projede toplam 3 blok yer alıyor.

İstmarina

DAP Yapı Emlak  Konut GYO işbirliği ile Kartal sahilinde bir projeye imza atıyor. İstanbul  Marina adı verilen proje, 5 adet rezidans konut ve ofis bloğu ile ticari alanlardan oluşuyor. Önünde mega yat marina alanı bulunan, içinden hızlı tren geçen İstanbul Marina'da, 258 adet bağımsız birimden oluşan yarısı açık yarısı kapalı alışveriş merkezi, otel, özel okul. özel hastane, restoranlar, park ve dini tesis alanları yer alıyor. Sahile 500 metre cephesi olan proje Adalar manzaralı.

Bulvar İstanbul

EMLAK Konut GYO ile Bulvar  İstanbul  İş Ortaklığı tarafından İstanbul'un hızla gelişen Başakşehir bölgesinde hayata geçirilen Bulvar İstanbul, 2013 yılı Aralık ayı ve 2014 yılı Ocak ayı hasılat şampiyonu oldu. Aynı zamanda iki ay üst üste  Emlak  Konut projeleri içerisinde 'en çok kazandıran proje' unvanını da alan Bulvar İstanbul, iki etapta 15 bloktan oluşuyor. 1.555 dairenin yer alacağı projede 1+1'den 5+1'e kadar daire tipleri bulunuyor. İsmini iki etabın arasında bulunan ve pek çok mağaza, restoran ve kafenin bulunduğu, ağaçlıklı bölgenin arasında yer alan yürüyüş bulvarından alan projenin 2016 yılı ille çeyreğinde teslim edilmesi hedefleniyor.

Dumankaya Miks

Dumankaya Miks projesi de Halkalı'da inşa ediliyor. 2 bloğun yer aldığı Dumankaya Miks'teki bloklar 23 katlı ve 31 katlı tasarlandı. Toplam daire sayısının 657 olduğu projede stüdyo, 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon seçenekleri sunuluyor.