Emlak Konut İstmarina eğitim tesisi ihalesi 18 Aralık’ta!

Emlak Konut İstmarina Özel Eğitim Tesisi ihalesi 18 Aralık 2015 tarihinde yapılacak.

Emlak Konut İstmarina eğitim tesisi ihalesi 18 Aralık’ta!

DAP Yapı’nın Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) güvencesiyle hayata geçirdiği İstmarina projesinin Özel Eğitim Tesisi ihalesi 18 Aralık 2015 tarihinde gerçekleştirilecek.

Muhammen bedelin 40 milyon 760 bin lira olarak belirlendiği ihale, Emlak Konut GYO’nun Ataşehir’deki genel müdürlüğünde, saat 15.00’te yapılacak.

Emlak Konut İstmarina eğitim tesisi ihalesine katılım şartları ise yayınlandı:

1.İstekliler talep etmeleri halinde ihale dosyasını Emlak Konut GYO A.Ş. Genel Müdürlüğü Pazarlama Müdürlüğü Atatürk Mah. Çitlenbik Cd. No:4 Ataşehir / İSTANBUL adresinde görebilirler.

2. İhaleye katılmak isteyen istekliler, ihale dosyasını 200,00 TL karşılığında Emlak Konut GYO A.Ş. Genel Müdürlüğü Pazarlama Müdürlüğümüzden temin etmeleri gerekmektedir.

3. İsteklilerin, Geçici Teminat Bedellerini, nakit ya da teminat mektubu şeklinde vermeleri gerekmektedir. (Bilgi: İhale Şartnamesi Madde 12)

4. İstekliler, İhale Şartnamesinde belirtilen adrese, Geçici Teminat Mektuplarını (teminat nakit ise dekontlarını) ve Şartname Madde:11’de belirtilen diğer evraklarını teslim etmeleri gerekmektedir.

5. Evrakların eksiksiz teslim edilmesi ve istekli tarafından Açık Artırmaya Katılım ve Yüklenim Belgesinin imzalanması durumunda, Şirketimiz yetkilileri İstekliye İhale Bayrağını teslim edecektir. Buraya kadar izlenecek tüm adımların en geç 18/12/2015 tarihi saat: 15:00’e kadar yerine getirilmesi gerekmektedir.

6. İstekliler, İhalenin yapılacağı 18/12/2015 tarihi saat 15:00’te Emlak Konut GYO A.Ş. Genel Müdürlüğü Toplantı Salonunda, beraberlerinde ihale bayrakları, kimlikleri, yabancı ise pasaportları, şirket ise imza sirküleri ve şirket kaşeleri ile birlikte hazır bulunmaları gerekmektedir.