Emlak Konut kampanyası yıl sonuna kadar uzatıldı

Emlak Konut GYO, "Ülkemizin Yarınlarına Güveniyoruz" kampanyasının 31 Aralık'a kadar uzatıldığını açıkladı

Emlak Konut kampanyası yıl sonuna kadar uzatıldı

Emlak Konut GYO tarafından, 15 Temmuz sonrasında başlatılan "Ülkemizin Yarınların Güveniyoruz" kampanyasının süresi 31 Aralık tarihine kadar uzatıldı. Diğer taraftan geçmişe dönük borçların yüzde 20 indirimle kapatılmasına olanak tanıyan kampanya süresini de 30 Eylül tarihine kadar uzatıldığı belirtildi. 

Emlak Konut kampanyası 31 Aralık'a kadar uzatıldı
Emlak Konut GYO tarafından başlatılan ve kısa sürede önemli satış rakamlarına ulaşılan "Ülkemizin Yarınlarına Güveniyoruz" kampanyası yatırımcının talebi üzerine 4 ay daha uzatıldı. Sabah'ta yer alan habere göre, Ağustos ayının başında start alan ve 31 Ağustos'ta sona ereceği açıklanan kampanyada yeni tarih 31 Aralık olarak belirlendi. Diğer taraftan stoklarını tüketen yüklenici firmaların da kampanya kapsamında yeniden satış gerçekleştiremeyeceği belirtildi. 

Emlak Konut fırsatı yıl sonuna kadar devam edecek
Emlak Konut GYO tarafından başlatılan kampanya kapsamında yatırımcıya, yüzde 20 peşinat, 120 ay vade ve yüzde 0.70'lik faiz şansı sunuluyor. Açıklanan son verilere göre, 25 gün içinde 2 bin 200 bağımsız bölüm satışının gerçekleştiği kampanyada 1 milyar 450 milyon TL'lik ciro oranına ulaşıldı.

GYODER'den de bekleniyor
Emlak Konut'un kampanya süresini uzatma kararının ardından paralel yönde bir karar da GYODER'den bekleniyor. GYODER Başkanı Aziz Torun da yaz durgunluğu nedeniyle çok sayıda vatandaşın konut alımını ertelediği sonbaharda da kampanyayı sürdürme kararına gideceği tahmin ediyor.