En beğenilen inşaat şirketi: Dumankaya

GfK tarafından dokuz yıldan bu yana düzenli olarak yapılan Marka Bilinirliği Araştırması sonuçlarına göre Dumankaya İnşaat, en beğenilen inşaat şirketi oldu.

En beğenilen inşaat şirketi: Dumankaya

Dumankaya İnşaat adına GfK 'nın 2006 yılından bu yana düzenli olarak gerçekleştirdiği Marka İmaj ve Konut Satın Alma Davranışları Araştırması'nın 2014 sonuçları belli oldu.

En beğenilen inşaat şirketi: Dumankaya
GfK tarafından yapılan araştırma sonuçlarına göre tüketici beğeni sıralamasında birinciliği elde eden Dumankaya, spontan bilinirlikte ise en çok akla gelen ilk iki markadan biri oldu. 

Araştırma sonuçlarını değerlendiren Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya "Dumankaya İnşaat olarak 2014 yılını, yarım asrı aşan köklü kültürümüzün yansıması olarak ortaya koyduğumuz odaklanma, farklılaşma, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğumuz çalışma anlayışımız ile birleştirerek başarılarla tamamladık." ifadesini kullandı. Dumankaya, GfK'nın Marka İmaj ve Konut Satın Alma Davranışları Araştırması'nın 2014 yılında tüketiciler ile daha çok yakınlaşmaya vesile olduğunu da belirterek: 

'Dumankaya olarak geliştirdiğimiz konutlar ve yenilikçi fikirler kadar markamıza da çok ciddi yatırımlar yapıyoruz ve yaptığımız tüm faaliyetleri ölçümleyerek kendimizi sürekli sınıyoruz. Marka bilinirliğimizi, beğeni yüzdemizi her geçen gün anlamlı bir şekilde artırıyoruz. Sahip olduğumuz çalışma anlayışımız ve ekibimiz ile birlikte yeni projeler üretmeye ve yeni başarı hikâyeleri yazmaya devam edeceğiz' dedi.