ERA, başarılı ofislerini Cannes'a götürüyor

ERA Türkiye'nin en başarılı ofisi, Fransa'nın Cannes şehrinde düzenlenecek ERA Avrupa Konvansiyonu ve ödül törenine gidiyor

ERA, başarılı ofislerini Cannes'a götürüyor

14 Ocak'ta İstanbul'da düzenlenen 'ERA TÜrkiye Ödül Gecesi'nde' gayrimenkul danışmanlığı sektöründeki en başarılı ofislerini ödüllendiren ERA Türkiye, bu kategorideki şubelerini Fransa'nın Cannes şehrinde düzenlenecek ERA Avrupa Konvansiyonu ve ödül törenine götürme kararı aldı.

ERA Ödüllerini kimler kazandı?
ERA Türkiye Ödül Gece'sinde, en başarılı ofis kategorisinde ERA Koç/Sultangazi Ofisi ve en başarılı gayrimenkul danışmanı olarak da ERA Koç brokerı Hüseyin Karakoç ödüle layık görüldü. ERA Türkiye, en başarılı ofis kategorisinde Türkiye 2.si ERA Tetikler ve Türkiye 3.sü de ERA Kaya olarak belirlendi. En başarılı 2. gayrimenkul danışmanı ERA Tetikler'den İsmet Erdoğmuş ve 3. olarak da ERA Koç'dan Maşallah Beyazyıldız seçildi. 

ERA Türkiye, sektör profesyonellerini desteklemeye devam ediyor
Başarılarını kanıtlamış bir yapının içinde olmanın gururunu taşıdığını ifade eden ERA Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Can Ekşioğlu, "ERA Global'in dünyadaki 40 yılı aşkın marka gücü desteğini arkamıza alarak, 2012 yılında, sektöre farklı bir bakış açısı, yenilikçi bir yaklaşım ve bilgi birikimi katma amacıyla Türkiye pazarına giriş yaptığımızda bu günleri görebileceğimiz umudunu taşıyorduk. 2 yıl içerisinde hızla büyüdük, ERA markasına güvenerek değerli brokerlarımız, sektörümüzün önemli ve deneyimli profesyonelleri aramıza katıldı. ERA Türkiye olarak sektörümüzün en iyi profesyonellerinin ödüllendirildiği ödül törenimizin heyecanını paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyorum." dedi.