ERA brokerları Heybeliada'da buluştu

Gayrimenkul danışmanlığı sektöründe faaliyet gösteren ERA Türkiye, ofislerine yönelik eğitimlerini Heybeliada'da sürdürdü

ERA brokerları Heybeliada'da buluştu

ERA Türkiye, ERA Brokerlarını işlerini kurduktan sonra da desteklemeye devam ediyor. 10-11 Aralık tarihleri arasında Heybeliada'da Merit Halki Palace'da gerçekleşen ERA Türkiye Broker Kampı geniş bir katılımla yapıldı

ERA eğitimleri sürüyor
ERA Türkiye, ERA'nın test edilmiş franchise modelini uygulayan ofislerine, ERA eğitimlerinde öğrendiklerini uygulayarak başarıya ulaşmalarını sağlıyor. ERA Broker kampında ERA Türkiye eğitmenlerinin verdikleri eğitimlerin yanı sıra 2014 yılı da değerlendirilip gelecek planları masaya yatırıldı. Akademisyen, psikolog Prof. Dr Üstün Dökmen'in yaptığı "Üstün Yöneticilik" sunumunu da brokerlar ilgiyle izledi. Sosyal medya ve dijital pazarlama teknikleri eğitimleri de konunun uzmanı sektörün önemli profesyonelleri tarafından verildi.

Mustafa Baygan: 'Eğitimler global sistemin parçası'
Broker kampının ERA global sistemde de uygulanan sistemin bir parçası olduğuna dikkat çeken ERA Türkiye Koordinatörü Mustafa Baygan,"Sektörde başarılı işlere imza atan brokerlarımız ile bu eğitim sayesinde bir arada olmaktan dolayı çok mutluyuz. Hem broker kamplarımızda hem de kendi eğitim merkezimizde düzenlenen sürekli eğitimlerimiz ile hedeflerimize çok kısa bir zamanda ulaşacağımıza inanıyorum. Büyüyen markamızda tüm yeni ofislerimizi, iş kurmalarını kolaylaştıran destek faaliyetleri, geniş portföy ağı olanağı, ulusal ve uluslararası bilgi ağından yararlanma imkanı, finansal ve teknolojik altyapı desteği gibi özel ayrıcalıklarla desteklemeye devam edeceğiz." dedi.

Franchise ofislere yüzde 100 başarı sözü
Eğitim ve sürekli desteğin çok önemli iki özellikleri olduğunu ifade eden ERA Türkiye Koordinatörü Mustafa Baygan, "Biz franchise ofislerimize yüzde 100 başarı sözü veriyoruz. Bu sözü verirken de, ERA Akademi'nin güçlü eğitim ve kadrosu ile franchise vizyonumuza güveniyoruz. Amacımız eğitimlerimiz sayesinde daha profesyonel çizgide yürüyebilecek ofisler kazanmak. ERA Türkiye olarak önceliğimiz, ofislerin geliştirilmesi ve eğitilmesi konusudur." şeklinde konuştu.