ERA Gayrimenkul Anadolu'ya sektörü anlatacak

Türkiye Gayrimenkul Danışmanlık sektörünün önde gelen markalarından ERA Gayrimenkul, 4 farklı seminerle Anadolu'ya franchise sistemini anlatacak. Seminerler Bursa, Antalya, İzmir ve Ankara'da yapılacak.

ERA Gayrimenkul Anadolu'ya sektörü anlatacak

Anadolu’da 4 ayrı noktada düzenlenecek ücretsiz seminerlerle sektörel eğitime verdiği önemi gösteren ERA Gayrimenkul Türkiye, danışman ve broker’ların kurumsal kimlikle ilerlemesi adına çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda firma önümüzdeki süreçte Anadolu'nun büyük kentlerinde önemli eğitim faaliyetlerine imza atmaya hazırlanıyor. 

ERA Gayrimenkul'den Anadolu'ya eğitim semineri
Gayrimenkul sektörü ve 'ERA Gayrimenkul Franchise Sistemi' ile ilgili detaylı bilgilerin anlatılacağı seminerlerde özellikle kurumsallaşmanın faydaları ve girişimciye sağladığı yararlar da konuşulacak. 

11 Ağustos'ta Bursa'da, 16 Ağustos'ta Antalya'da, 31 Ağustos'ta İzmir'de
11 Ağustos'ta Bursa Crowne Plaza; 16 Ağustos'ta Antalya Akra Barut Otel; 31 Ağustos'ta İzmir Swissotel ve 6 Eylül’de Ankara Down Town Otel’de gerçekleşecek seminerlerin başlama saat ise 19.00 olarak belirtildi.

ERA Gayrimenkul Anadolu'ya sektörü anlatacak

23 ve 25 Ağustos'ta İstanbul'da
ERA Gayrimenkul Türkiye, ücretsiz seminerlerine 23 Ağustos ve 25 Ağustos tarihlerinde İstanbul'da devam edecek.

ERA Gayrimenkul hakkında
Türkiye’nin de içinde bulunduğu Avrupa ve Ortadoğu bölgesinin başarılı gayrimenkul danışmanlık markalarından olan ve dünyada 3 bini aşkın ofise sahip ERA, merkezi ABD New Jersey’de bulunan ve yüzde 100’ü halka açık olan Realogy Group’un bünyesinde faaliyet gösteriyor.