ERA Gayrimenkul sektörünü anlatacak

ERA Gayrimenkul, kendi işini yapmak isteyen girişimcilere yönelik ücretsiz semimerlerle, dünyanın en çok kazandıran sektörü hakkında deneyimlerini paylaşacak

ERA Gayrimenkul sektörünü anlatacak

Avrupa ve Ortadoğu'nun en önemli gayrimenkul danışmanlık şirketlerinden biri olan ERA Gayrimenkul, 14 Ocak'ta başlayacak seminerlerle kendi işini kurmak isteyen girişimcilere deneyimlerini aktaracak.

ERA Gayrimenkul'dan sektör seminerleri
ERA Gayrimenkul, ücretsiz seminerleriyle büyümeye devam ediyor. "Dünyanın en çok kazandıran sektöründe beraber başarmak" sloganı ile gerçekleşecek olan seminerlerde ERA, kendi işini kurmak isteyenlere önemli bilgiler aktarmaya hazırlanıyor.

ERA Gayrimenkul seminerleri tarih ve yer bilgisi
Girişimcilerin ücretsiz olarak katılabilecekleri ERA Seminerleri, 14 Ocak tarihinde WOW Otel airport'ta başlayacak ve 21 Ocak'de Dedeman Otel Bostancı'da devam edecek. Üçüncü seminer ise 28 Ocak tarihinde Dedeman Otel Gayrettepe'de gerçekleştirilecek. Seminerlerin hepsi 19.00'da başlayacak.

Gayrimenkul danışmanlığı sektörünün avantajlarının gözler önüne serileceği seminerlerde, gayrimenkul danışmanlığının neden en çok kazandıran iş alanlarından biri olduğu konusu da masaya yatırılacak.

ERA Türkiye'den yıl sonu hedefi: 60 ofis
Halen aktif biçimde 33 ofisiyle çalışmalarını sürdüren ERA Türkiye 2016 yılının sonuna kadar 60'a çıkarmayı planlıyor. Diğer taraftan Avrupa'daki faaliyetlerinde yüzde 95 tutturma oranına ulaşan ERA'nin, Türkiye'de bu oranı yüzde 70 düzeyinde tutturduğu açıklandı.