ERA Gayrimenkul'den yeni nesil broker'lara yatırım

ERA Türkiye 2016 yılında "Başarılı Broker Programı"nı uygulamaya almaya hazırlanıyor

ERA Gayrimenkul'den yeni nesil broker'lara yatırım

Gayrimenkul danışmanlık sektörünün Türkiye'deki en önemli organizasyonlarından biri olan ERA Türkiye, atak yılı ilan ettiği 2016'da "Başarılı Broker Programı"nı uygulamaya almaya hazırlanıyor. ERA Türkiye yeni programı ile birlikte yeni nesil broker'lar yetiştirmeyi hedefliyor.

Broker'lara güçlü eğitim
ERA Türkiye'nin broker programı hakkında bilgi aktaran ERA Türkiye Koordinatörü Mustafa Baygan, franchise almış ve gayrimenkul sektörüne adım atmış tüm broker'lara güçlü bir eğitim programı uyguladıklarını vurguladı. Baygan, 3 modül halinde uygulanan "Başarılı Broker Programı'nı tamamlayanların gayrimenkul danışmanları ile büyüyüne ve onlara koçluk yapabilecen kişiler olarak yetiştirilmesini sağlamayı hedeflediklerini belirterek:

"Bir Broker bölgesindeki işlemleri tapudan, kiralamaları da bir takip sistemi ile izleyerek, adetsel istatistikleri, ofisin işlemleri ile mukayese ederek, bulunduğu noktayı izleyebilmeli ve hedeflerini net olarak koyabilmelidir.Başarılı broker, bölgesinde en fazla işlem yapan broker’dır. Başarının tek göstergesi  ve bu programın amacı da budur" ifadelerini kullandı. 

Kaliteli yatırım danışmanı yetiştirmek
Açıklamasında ERA eğitimlerinin önemine değinen Baygan, her türlü ekonomik değişikliğe karşı gelişimi artırmak ve kaliteli yatırım danışmanlığı algısını oluşturmak için eğitime büyük önem verdiklerini de belirtti. Baygan, kurstan başarıyla mezun olan kursiyerlerin MEB onaylı sertifikalarını almanın yanında gayrimenkul sektöründeki kurumsal marka çatısı altında çalışma olanağına da kavuştukları bilgisini verdi. ,