ERA Türkiye “Anahtar Seminerleri” düzenliyor

Bir yıl içinde 4 şehirde 23 ofise ulaşan ERA Türkiye, sınırlı sayıda verdiği bayilik sistemini tanıtmak amacıyla ‘Anahtar Seminerleri’ düzenlemeye başladı

ERA Türkiye “Anahtar Seminerleri” düzenliyor

22 Şubat 2014 / emlakwebtv
Bir yıl içinde 4 şehirde 23 ofise ulaşan ERA Türkiye, sınırlı sayıda verdiği bayilik sistemini tanıtmak amacıyla ‘Anahtar Seminerleri’ düzenlemeye başladı. ‘Anahtar Seminerleri’nin ilki 27 Şubat’ta, Türkiye’nin ilk ve tek gayrimenkul akademisi, ERA Akademi’de düzenlenecek. Seminerde ERA sistemi ve dünyada ispatlanmış başarı modeli anlatılacak.

Ekşioğlu: “Dolar kurunu sabitleyerek, farklı bölgelere özel yatırım bedelleri sunuyoruz”
ERA Türkiye’nin Yönetim Kurulu Başkanı Can Ekşioğlu, konu ile ilgili olarak ülkemizin her bölgesinden gelecek olan franchise taleplerine açık olduklarını belirtti. Can Ekşioğlu, “ERA Türkiye olarak franchise ağımızın bir parçası olmak isteyen yatırımcılarımıza çeşitli avantajlar sunuyoruz. Türkiye genelinde, bölgelere göre farklı yatırım bedelleri oluşturduk. Dolar kurunu yeni yıl itibariyle sabitledik. Ayrıca ilk bayilere istedikleri bölgede ofis açma avantajını da sağlıyoruz” şeklinde konuştu.

ERA Türkiye’de yatırım maliyeti kısa sürede geri kazanılıyor
ERA Türkiye, franchise ağına katılan ofislerin işlerini kısa zamanda geliştirebilmesi için avantajlı hizmetler sunuyor. ERA farkı sayesinde, yaklaşık bir yıl gibi kısa bir sürede yatırım maliyetini geri kazanmak ve kara geçmek mümkün oluyor. ERA’nın uluslararası bilgi ağına dahil olan ofisler ise, portföy oluşturma açısından en kolay şekilde başlangıç yapabiliyor.

Firma Bilgisi: Era Türkiye