ERA Türkiye, ilk eğitimleri ücretsiz olarak veriyor

ERA Türkiye, Aralık ayında hayata geçirdiği ERA Akademi’de düzenlediği ‘Kariyer Günleri’ ile sektöre yetişmiş işgücü kazandırmayı hedefliyor

ERA Türkiye, ilk eğitimleri ücretsiz olarak veriyor

23 Aralık 2013 / emlakwebtv
Gayrimenkul danışmanlığı sektörünün öncü markası ERA Türkiye, gerçekleştirdiği nitelikli etkinliklerle sektörün gelişimine katkı sağlıyor. ERA Türkiye, bayilerinin gayrimenkul danışmanları ile bir araya gelebileceği bir platform yaratmak ve danışmanları bilgilendirmek amacıyla ‘Kariyer Günleri’ni düzenlemeye başladı.

Ekşioğlu: “başarı modellerimizi, franchise ağımıza katılan tüm yatırımcılarımıza aktarmaya devam ediyoruz”
Gayrimenkul sektöründe dünyada ve Türkiye’de en hızlı büyüyen lider markalarından biri olan ERA Türkiye’nin Yönetim Kurulu Başkanı Can Ekşioğlu, “ERA Türkiye’nin uluslararası deneyimlerinden oluşan başarı modellerimizi, franchise ağımıza katılan tüm yatırımcılarımıza aktarmaya devam ediyoruz. Sektörde tek olan ERA Akademi’de düzenlediğimiz ‘Kariyer Günleri’ etkinliğimiz ile gayrimenkul danışmanları ile bir araya gelerek onları hem akademimizde eğitiyor, hem de ERA Merkez ofisimizde staj imkanı sunarak sektöre yetişmiş iş gücü sağlıyoruz. Gayrimenkul danışmanlığı sektöründe bir ilki gerçekleştirip bu konuda öncülüğü üstlenmek adına, ERA ofislerinde gayrimenkul danışmanı olmak isteyenlere 5 günlük eğitime ücretsiz katılım fırsatı sunuyoruz. Ocak ayı sonuna kadar geçerli olacak bu kampanyamızdan sadece ERA’lı olan gayrimenkul danışmanlarımız faydalanabilecek. Bu nedenle danışman ve danışman adaylarımıza, onlar için çok değerli olan bu fırsatı kaçırmamalarını tavsiye ediyorum” şeklinde konuştu.

Sektör değerlendirmesi ve ERA Türkiye’nin gelecek vizyonu ile ilgili detaylı bilgilendirmenin yapıldığı ‘Kariyer Günleri’nde, gayrimenkul danışmanlığı mesleğinin püf noktaları ve bu alanda kariyer planlamanın fırsatları paylaşıldı. Sektörde uzman eğitimciler tarafından tam donanımlı sektör eğitimlerinin sunulacağı ERA buluşmaları, ERA Akademi’de sene boyunca düzenli olarak gayrimenkul danışmanlarını bir araya getirecektir.

Firma Bilgisi: Era Türkiye