ERA Türkiye ofis atağını sürdürüyor

Bayileşme atağını sürdüren ERA Türkiye, Kozyatağı, Antalya, Maltepe ve Kurtköy bölgelerinde hizmet vermeye başlayan yeni şubeleri ile Türkiye genelindeki ofis sayısını 32'ye yükseltti

ERA Türkiye ofis atağını sürdürüyor

Türkiye gayrimenkul danışmanlık sektörünün en önemli markalarından biri olan ERA Türkiye, ülke içindeki bayileşme atağını sürdürüyor. Türkiye'deki büyüme stratejisi doğrultusunda 4 yeni ofis ile anlaşma imzalayan ERA Türkiye, böylece ülke genelindeki ofis sayısını da 32'ye yükseltmiş oldu. 

ERA Türkiye'ye yeni bayilikler
2016 yılını atak yılı ilan eden ERA Türkiye, Antalya/Lara'da faaliyetlerine başlayan ERA Koza, Kozyatağı'nda faaliyet gösterecek ERA Artı, Maltepe'de çalışmalar yürütecek ERA Adres e Kurtköy bölgesine hizmet erecek ERA Lider ile büyümesini sürdürüyor. 

Ülke çapındaki franchise ağına yeni üyeler kazandırmayı sürdüren ERA Türkiye, ERA Artı broker'ı Sevinç Düvenci, ERA Koza broker'ları Ülkü ERtekin, Dicle Coşkun Güler ve Uğur Güler, ERA Adres Broker'ları Cüneyt Gündüz ve Onur Tüzemen ile faaliyet kapsamını genişletiyor. 

En yeni ERA Türkiye broker’ı Refik Tiftik ise sektördeki 8 yıllık deneyimi ile dikkat çekiyor. Ekibi ile birlikte Kurtköy bölgesinde ERA Lider ofisi aracılığıyla faaliyetlerini sürdürecek olan Tiflik, üniversite eğitiminden sonra büyük inşaat firmalarında yöneticilik yaptı. Tiftik, 2009 yılından itibaren uluslararası gayrimenkul firmasında önce gayrimenkul danışmanlığı sonrasında da ofis sahipliği ile birçok başarı elde etti. Tiftik, özellikle ticari gayrimenkul alanında, öncelikle kendi bölgesinde olmak üzere Anadolu Yakası’nda uzman.