ERA Türkiye'den dev organizasyon

ERA Türkiye, dünya gayrimenkul sektörünün yerli ve yabancı broker ve danışmanlarını 12-14 Nisan'da Kıbrıs'ta bir araya getiriyor.

ERA Türkiye'den dev organizasyon

ERA Türkiye, yerli ve yabancı gayrimenkul uzmanlarının 12-14 Nisan 2016 tarihleri arasında Kıbrıs'ta toplanacağı dev organizasyon için hazırlıklarını tamamladı. ERA IBC Türkiye 2016 buluşmasına geniş bir katılım bekleniyor.

ERA Türkiye dünyanın danışmanını buluşturuyor
Avrupa ve Ortadoğu'nun en büyük gayrimenkul yatırım danışmanlık firmalarından biri olan ERA, sektörel bazda gerçekleştirdiği seminer, eğitim ve konferans etkinliklerine bir yenisini daha ekliyor. 12-14 Nisan 2016 tarihleri arasında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde gerçekleştirilecek olan ERA IBC Türkiye 2016'ya dünyada kendi alanında uzman broker ve gayrimenkul danışmanları katılım gösterecek

International Business Conferense
3 gün süresince, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde Kaya Artemis Otel'de gerçekleştirilecek olan International Business Conference -IBC Türkiye'nin konferans bölümlerinde, konusunda uzman konuşmacıların bilgi ve deneyimlerini paylaşmaları bekleniyor. Konuşmacılar arasında ayrıca ERA Avrupa Başkanı Başkanı Francois Gagnon, Cosmomia Kurucusu Arcan Okan Kurşun, Vesram Türkiye Başkanı Hakan Eren, Tiyatro Oyuncusu ve Müzisyen Taylan Erler ve basketbol antrenörü Çetin Yılmaz'ın da yer alacağı bilgisi verildi. 

Sansoni'den sunum
Konferansın en dikkat çeken isimleri arasında dünyanın en çok takip edilen motivasyon konuşmacısı Aaaron Sansoni de bulunuyor. Etkinlik kapsamında Sansoni'nin mükemmeln satışın sırlarını anlatması bekleniyor. Sansoni, bugüne dek 14 ülkede 100'ü aşkın sektörden 2 milyon kişiye yönelik eğitim ve semirlerle dikkat çekiyor.