Erkan İnşaat Pırlanta Göztepe fiyatları!

Erkan İnşaat imzasıyla Anadolu Yakası’nda yükselen Pırlanta Göztepe fiyatları metrekare bazında ortalama 7 bin 500 TL’den başlıyor

Erkan İnşaat Pırlanta Göztepe fiyatları!

İstanbul Anadolu Yakası’nın Kadıköy ilçesine bağlı Göztepe Fikirtepe Mahallesi’nde hayata geçirilen Pırlanta Göztepe, Erkan İnşaat imzası taşıyor. “Best of Göztepe Pırlanta” sloganı ile tanıtımları yapılan proje, bölgede yeni bir yaşam alanının kapılarını aralıyor.

Erkan İnşaat Pırlanta Göztepe fiyatları metrekare bazında ortalama 7 bin 500 TL’den başlangıç gösteriyor. Projeden tamamı peşin ödeme ile daire satın alınabiliyor. Ya da tutarın yüzde 25’i peşinat olarak veriliyor, geriye kalan tutar için firma bünyesinde 30 aya kadar vade farksız taksit yapılıyor.

20, 22 ve 24 katlı olmak üzere üç blok halinde yükselen Pırlanta Göztepe projesi, 8 bin 774 metrekare büyüklüğündeki arazi alanı üzerine kuruluyor. Toplam 446 adet daireye yer verilen projede dairelerin alanı 66 metrekare ila 290 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

2017 yılının ilk çeyreğinde teslimlerinin başlaması beklenen Pırlanta Göztepe, Mimar Ömer Çamoğlu tarafından tasarlanıyor. Tamamı balkonlu dairelerden oluşan projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde farklı tipte, cephede ve büyüklükte daire seçeneklerine yer veriliyor.

Pırlanta Göztepe projesinin yakın çevresinde bulunan birimler şöyle sıralanıyor;

-İstanbul Atatürk Fen Lisesi
-Fenerbahçe Lisesi
-Marmara Üniversitesi Göztepe Kongresi
-Doğuş Üniversitesi
-İstanbul Mesudiye Üniversitesi
-Mimarsinan Üniversitesi
-Özgürlük Parkı
-Şükrü Saraçoğlu Stadyumu
-Palladium AVM
-Fenerbahçe Parkı
-Göztepe Eğitim ve Araştırma Merkezi
-Dünya Göz Hastanesi

 

Firma Bilgisi: Erkan Inşaat
Proje Bilgisi: Pırlanta Göztepe