Erkanlı kentsel dönüşüm için İstanbul'da

Erkanlı Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Erkanlı, kentsel dönüşümde bir marka olmak hedefiyle İstanbul'da projeler geliştireceklerini açıkladı

24 Aralık 2012 / emlakwebtv / Bülent Yoldaş

Ankara İncek bölgesi2nde tasarım odaklı Erkanlı Monza projesine devam eden Erkanlı Şirketler Grubu, 2013'te aynı bölgede iki projeye daha start verecek. Erkanlı Şirketler Grubu şehirin merkezi noktalarında kentsel dönüşüm projeleri geliştirmek içinde İstanbul'da.
Erkanlı Şirketler Grubu Başkanı Hüseyin Erkanlı, Ankara İncekk'te toplam 600 dairelik, ilk etapta 115 dairenin yapımının tamamlanacağı Erkanlı Monza projesine devam ettikleri bilgisini vererek, "Bölgenin dikkat çeken projesi olan Erkanlı Monza'da yüzde 68'lik bir satış oranına ulaştık. Projede tasarımı ve farklılıkları ön plana çıkarttık. projemizde Mimar bünyamin Derman'ın imzası bulunuyor. İncek'in rüzgar potansiyelinden faydalarak, projenin ortak alanlarının enerjisini rüzgardan karşılamayı planladık" dedi.
İncek bölgesinde iki projeye daha start vereceklerini açıklayan Erkanlı, " Birincisi İncek Bulvarı üzerinde bir ticari bir proje ve ikincisi ise bu projenin biraz ilerisinde 100 dönüm arazi üzerinde bir villa projesi geliştireceğiz. Bu projelere 2013'ün ilk yarısında başlayacağız" diye konuştu.

İstanbul'da kentsel dönüşüme odaklandık
İstanbul'a kentsel dönüşüm için geldiklerinin altını çizen Hüseyin erkanlı, "İstanbul'da iyi lokasyonlarda, iyi projelerde bir kentsel dönüşüm markası olarak yolumuza devam edeceğiz. Anadolu Yakası'nda Kartal, Maltepe, Acıbadem, Kadıköy, Avrupa yakasında ise Mecidiyeköy, Kağıthane, Eyüp, Etiler gibi kent içlerindeki riskli yapıları dönüşümde yer alacağız" diye konuştu.

Erkanlı Şirketler Grubu Hakkında detaylı bilgi için www.erkanli.com.tr

Erkanlı Monza projesi hakkında detaylı bilgi için www.erkanlimonza.com