Eroğlu Skyland İstanbul Seyrantepe son durum

Eroğlu Skyland İstanbul Seyrantepe son durum detaylarına haberlerimizden ya da projenin satış ofisinden öğrenebilirsiniz

Eroğlu Skyland İstanbul Seyrantepe son durum

Eroğlu Skyland İstanbul Seyrantepe son durum detaylarına değinmeden proje özelliklerine bakalım. Eroğlu Skyland İstanbul Seyrantepe’de bin adet daire yer alıyor. 2016 yılında teslim edilmesi planlanan Eroğlu Skyland İstanbul Seyrantepe 3 bloktan oluşuyor.

46 bin metrekare alan üzerinde hayata geçirilen Eroğlu Skyland İstanbul Seyrantepe 300 odalı 5 yıldız bir oteli de bünyesinde barındırıyor. Alışveriş alanı için 90 bin metrekarelik alan ayrılan Eroğlu Skyland İstanbul Seyrantepe satılık daire büyüklükleri de 52 metrekareden başlıyor. Eroğlu Skyland İstanbul Seyrantepe projesinde yer alan daireler stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde tasarlanıyor.  Eroğlu Skyland İstanbul Seyrantepe daire büyüklükleri ise şöyle:

Stüdyo daireler 52-78 metrekare arasında
1+1 daireler 81-112 metrekare arasında
2+1 daireler 117-181 metrekare arasında
3+1 daireler 184-234 metrekare arasında
4+1 daireler 298-322 metrekare arasında

Eroğlu Skyland İstanbul Seyrantepe özellikleri
Özellikleriyle dikkat çeken Eroğlu Skyland İstanbul Seyrantepe konut sahiplerine birçok sosyal donatı imkanı sağlıyor. Bunlar arasında; SPA, sauna, fitness center, havuz, otopark, güvenlik, yeşil alanlar ve çocuk oyun alanları gibi birçok sosyal aktivite seçeneği yer alıyor. Ayrıca 2 bin araç kapasiteli otoparkı da bulunan Eroğlu Skyland İstanbul Seyrantepe satılık daire sahiplerine mağaza ve sinema alanları da sunuyor. 

Eroğlu Skyland İstanbul Seyrantepe son durum
Eroğlu Skyland İstanbul Seyrantepe son durum detaylarına haberlerimizden ya da projenin satış ofisinden öğrenebilirsiniz.
 

Eroğlu Skyland İstanbul Seyrantepe nerede?
Eroğlu Gayrimenkul tarafından inşa edilen Eroğlu Skyland İstanbul Sancaktepe Seyrantepe’de konumlandırılıyor. TT Arena Stadyum'unun hemen yan tarafında inşa edilen Eroğlu Skyland İstanbul Seyrantepe, TEM otoyolunun yanı başında yükselen Eroğlu Skyland İstanbul Seyrantepe  projesi TEM ve üçüncü köprü yolu bağlantısıyla da her yöne ulaşım imkanları sunuyor. 


Eroğlu Skyland İstanbul Seyrantepe  adres bilgileri: Türk Telekom Arena Stadı Vip Girişi Yanı Seyrantepe Şişli İstanbul

Eroğlu Skyland İstanbul Seyrantepe  iletişim bilgileri
Çağrı Merkezi: 444 5 SKY (759)
Satış Ofisi: 0212 289 89 99
Web: www.skylandistanbul.com

Firma Bilgisi: Eroğlu
Proje Bilgisi: Skyland Istanbul