Ersin Aydeniz: Hedefimiz yüzde 65'ini satmak

E7 Grup CEO'su Ersin Aydeniz bugün gerçekleşen Sky Tower Devr-i Tatil konseptini anlattı

Düzce Akçakoca'da yer alan ve 69 milyon dolarlık yatırım değeriyle Karadeniz'in en büyük turizm tesisi konumunda bulunan beş yıldızlı Sky Tower Hotel, "Devr-i Tatil" adını verdiği projesi ile çok erken rezervasyon fırsatlarını tatil severlere sunuyor.

E7 Grup CEO'su Ersin Aydeniz; "Devre mülk sisteminde uygulanan aidat yükümlülüğü bu sistemde bulunmuyor. Elektrik, su, ısınma ya da havuz kullanma bedeli adı altında hiçbir ücret bu sistemde mevcut değil" şeklinde konuştu.

Aydeniz sözlerine şöyle devam etti:Öncelikli olarak 186 yatak kapasiteli Sky Tower Hotelimize 100 yatak daha eklemeyi hedefliyoruz. Sonrasında ise yine Karadeniz'in iki faklı bölgesinde gerçekleştirmeyi planladığımız yatırımlarımız bulunuyor. Karadeniz, iklimi ve yemyeşil bitki örtüsü ile özellikle Ortadoğu'dan gelen turistlerin tatil için tercih ettikleri bölgelerin başında geliyor. Alternatif turizm olarak ifade edilen ve başta Ortadoğulu turistler olmak üzere tüm Müslüman halkların tercih ettiği helal turizmin en güzel örneğini Sky Tower Hotel'de misafirlerimize sunuyoruz.