Esenyurt Hoşdere 6. etap ihalesi 3 Mayıs'ta yapılacak

Emlak Konut GYO, İstanbul Esenyurt Hoşdere 6. Etap ihalesinin ilk oturumunun 03.05.2016 tarihinde yapılacağını açıkladı.

Esenyurt Hoşdere 6. etap ihalesi 3 Mayıs'ta yapılacak

İstanbul Esenyurt Hoşdere 6. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı işi ihalesinin birinci oturum tarihi açıklandı. Emlak Konut GYO tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu-KAP'a yapılan açıklamada ilk oturumun 03.05.2016 tarihinde saat 14.30'da yapılacağı belirtildi.

Emlak Konut Esenyurt Hoşdere 6. Etap
Toplamda 66.655,70 metrekarelik genişliği sahip İstanbul Esenyurt Hoşdere 6. Etap Arsası, ticaret alanları, dini tesis alanı ve park alanlarından oluşuyor. Bina yüksekliklerinin serbest olduğu alan üzerinde, emsale esas inşaat alanı ise 88.719,67 metrekareden oluşuyor. 

İki oturumlu ihale
Emlak konut GYO A.Ş. Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İhale ve Sözleşme Yönetmeliği kapsamında düzenlenen ihalenin ilk oturumunda "Açık İhale Usulü" ile "Kapalı Zarf Teklif" alma prosedürü uygulanacak. İkinci oturumda ise Pazarlık ve Açık Artırma işlemlerine yer verilecek. 

Katılım koşulları
Emlak Konut GYO'nun İstanbul Esenyurt Hoşdere 6. Etap işi ihalesine yerli gerçek veya tüzel kişiler, kendi aralarında iş ortaklığı oluşturmak suretiyle katılım gösterebilecek. Konsorsiyumlar ve yabancı gerçek ve düzel kişi istekliler ise tek başlarına ya da iş ortaklığı oluşturarak ihaleye katılım gösteremeyecek.