EsenYurt'taki Terrace Mix projesi hızla ilerliyor

İnanlar İnşaat'ın İstanbul’un yükselen trendi Esenyurt’ ta hayata geçirdiği Terrace Mix projesinin kaba inşaatı büyük ölçüde tamamlandı

EsenYurt'taki Terrace Mix projesi hızla ilerliyor

29 Ocak 2014 / emlakwebtv
İnanlar İnşaat tarafından İstanbul’un yükselen trendi Esenyurt’ ta hayata geçirilen Terrace Mix projesi, yükselmeye devam ediyor. Terrace Mix’te, 1. Etap, A ve B blokların ve ticari alanların kaba inşaatları tamamen biterken, ince imalat işleri de büyük bir titizlikle yürütülüyor. Projede İnanlar klasiği kaliteyi ve Terrace markasına özgü şıklığı hissetmek şimdiden mümkün.

Terrace Mix, 437 konut, 508 ofis ve 27 mağazadan oluşuyor
Yabancı ve yerli yatırımcıların yoğun ilgi gösterdiği proje, her bütçeye uygun ödeme kolaylıkları ve her beklentiye cevap verecek çeşitlilikte yaşam alanı seçenekleri sunuyor. Terrace Mix; 7 blokta, 437 konut, 508 home Office ve 27 mağaza olarak planlandı. Projede her ihtiyaca cevap verecek 1+0, 1+1,2+1 ve 3+1 olmak üzere 4 farklı alternatifte daireler yer alıyor.

Terrace Mix'in konumu dikkat çekiyor
E-5, Metro ve Metrobüs duraklarına yürüme mesafesindeki Terrace Mix’in, İstanbul’un önemli ulaşım yollarının yanı sıra bölgenin önde gelen eğitim, sağlık ve alışveriş merkezleri ile de arasında sadece dakikalar var. Özellikle 20 dakika uzaklıktaki Atatürk Havalimanı, projeyi tüm dünyaya yaklaştırırken, yatırım değerine de değer katıyor.

İstanbul’da, yüzde 1 KDV avantajının devam ettiği nadir projelerden Terrace Mix, sadece 119.000 TL’den başlayan özel fiyatlarıyla son yıllarda değeri hızla artan Esenyurt’ta yatırım için ideal bir seçenek olarak öne çıkıyor.

Proje Bilgisi: Terrace Mix