Espada İzmir Projesi!

Kılıçlar A.Ş. güvencesi ile İzmir Bornova'da hayata geçirilen Espada İzmir projesinde teslimlerin 2019 yılında yapılması planlanıyor

Espada İzmir Projesi!

Kılıçlar A.Ş. güvencesi ile İzmir Bornova'da hayata geçirilen Espada İzmir projesinde teslimlerin 2019 yılında yapılması planlanıyor. Farklı konsepti ile öne çıkan proje Bornova-Altındağ'da yükseliyor. Mayıs ayında tanıtımı yapılan Espada İzmir bitki örtüsü ile kaplı dış yüzeyi ve balkonlu gökdelenleri ile fark yaratıyor. 

Projede dairelerin yanı sıra 4 katlı alışveriş merkezi ve iki katlı ofis alanları bulunuyor. Espada İzmir projesinde 100 dönüm yeşil alan ve begonvil bahçeleri de bulunuyor. 2016 Haziran ayında temeli atılacak olan Espada İzmir 400 milyon yatırım değerine sahip. 

Espada İzmir Projesi!

Espada İzmir projesi, Yeşilova-Altındağ bölgesindeki otoyol bağlantı noktasına 2 dakika, Bornova Bayraklı merkeze 5 dakika mesafede yer alıyor. Proje, yeni yapılan ve İstanbul-İzmir arasını 3i5 saat azaltacak olan otoyol bağlantısına ise oldukça yakın bir konumda yer alıyor. 

Kişiye özel ödeme seçeneklerinin yer aldığı Espada İzmir fiyatları 265 bin TL'den başlayıp 1 milyon 865 bin TL'ye kadar yükseliyor. 

Espada İzmir Projesi!

30 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde kurulan Espada İzmir, 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 konut tiplerinden meydana geliyor. Projede dairelerin metrekare alanları ise 39 metrekare ile 200 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. 

Toplam 1100 adet daireden meydana gelen Espada projesi ikisi 33, biri 43 katlı 3 kuleden meydana geliyor. Projenin konut sahiplerine sunduğu imkanlar arasında ise; avm, deniz manzarası, güvenlik, kameralı güvenlik ve kapalı otopark yer alıyor. 

"Espada İzmir Projesi!" Başlıklı Haberin Galerisi

Espada İzmir Projesi!

Espada İzmir Projesi!

Espada İzmir Projesi!

Espada İzmir Projesi!

Firma Bilgisi: Kılıçlar A.Ş.
Proje Bilgisi: Espada İzmir