Eva Gayrimenkul'e Londra'dan ödül

Eva Gayrimenkul Değerleme, European Property Awards’da 'Danışmanlık' kategorisinde bu sene de Türkiye’nin en iyi firması seçilerek ödül almaya hak kazandı

Eva Gayrimenkul'e Londra'dan ödül

Eva Gayrimenkul Değerleme, gayrimenkul endüstrisini prestij ve mükemmeliyetle tanıştırmak ve bu alanda uluslararası bir standardın oluşmasına öncülük etmek amacıyla düzenlenen Avrupa'nın en prestijli ödülü European Property Awards’da 'Danışmanlık' kategorisinde bu sene de Türkiye’nin en iyi firması seçilerek ödül almaya hak kazandı.

Türkiye değerleme konusunda iyi noktada
Londra’da düzenlenen ödül töreni sonrasında bir açıklama yapan Eva Gayrimenkul Değerleme Direktörlerinden Özdil Şahin; 'Öncelikle ödülü bize layık gören herkese teşekkürlerimizi iletmek istiyorum. Eva Gayrimenkul Değerleme olarak, sektörde uzun yıllardır tecrübeleri olan uzmanlaşmış bir kadroyla hem yerli, hem de yabancı yatırımcılara hizmet vermekteyiz. Değerleme sektöründe yatırımcılara sunduğumuz hizmetlerin, gayrimenkul sektörüne kazandırdığımız araştırma ve raporlar ile yayınların uluslararası arenada ödüle layık görülmesi bizim için büyük bir mutluluk. Aldığımız tüm bu ödüller değerleme sektörünün Türkiye’de iyi bir noktaya geldiğini gözler önüne sermektedir. Biz de Eva Gayrimenkul Değerleme olarak, sektöre kazandırdıklarımızla gurur duyuyoruz, hedefimizi yükselttik daha da iyisiniz yapacağız' şeklinde konuştu.

Eva Gayrimenkul 8. ödülünü Londra'da aldı

EVA Gayrimenkul'un 8. ödülü
EVA Gayrimenkul Değerleme sektöründe yaptığı örnek çalışmaları ve öncülükler nedeni ile daha önce de ödüllere layık görülmüştü. Bu ödüller ile birlikte Eva Gayrimenkul Değerleme’nin aldığı uluslararası ödül sayısı 8‘e ulaştı.

EVA Gayrimenkul
2008 yılında gayrimenkul sektöründe uzun yıllardır çalışan Cansel Turgut Yazıcı ve Özdil Şahin tarafından kurulan EVA Gayrimenkul Sermaye Piyasası Kurulu’nun (SPK) Lisanslı Değerleme Şirketleri Listesinde yer alıyor. Bankalara değerleme hizmeti verme yetkisi de bulunan EVA, İngiltere orijinli Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS) tarafından Türkiye’nin ilk 'Regulated by RICS' statüsüne getirilmiş bir firma niteliği taşıyor.