Eva Gayrimenkul; en iyi danışmanlık firması seçildi

Eva Gayrimenkul; Avrupa'nın en prestijli ödülü 2013 European Property Awards’da “Danışmanlık” kategorisinde hem Türkiye’nin, hem de Avrupa’nın en iyi firması seçildi

Eva Gayrimenkul; en iyi danışmanlık firması seçildi

25 Eylül 2013 / emlakwebtv
Londra’da düzenlenen ödül töreni sonrasında bir açıklama yapan Eva Gayrimenkul Değerleme Genel Müdürü Cansel Turgut Yazıcı; “Öncelikle ödülü bize layık gören herkese teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Değerleme sektöründe Avrupa’nın en iyi firmalarını geride bırakarak ödül almış olmak bizim için büyük bir guru kaynağı. Eva Gayrimenkul Değerleme olarak, sektörde uzun yıllardır tecrübeleri olan uzmanlaşmış bir kadroyla hem yerli, hem de yabancı yatırımcılara hizmet vermekteyiz. Değerleme sektöründe yatırımcılara sunduğumuz hizmetlerin, gayrimenkul sektörüne kazandırdığımız araştırma ve raporlar ile yayınların uluslararası arenada ödüle layık görülmesi bizim için büyük bir mutluluk. Aldığımız tüm bu ödüller değerleme sektörünün Türkiye’de iyi bir noktaya geldiğini gözler önüne sermektedir. Biz de Eva Gayrimenkul Değerleme olarak, sektöre kazandırdıklarımızla gurur duyuyoruz. Bu yolda benimle birlikte yürüyen tüm çalışma arkadaşlarıma da bir kez daha teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

Eva Gayrimenkul Değerleme’nin aldığı ödül sayısı 6’ya ulaştı
EVA Gayrimenkul Değerleme sektöründe yaptığı örnek çalışmaları ve öncülükler nedeni ile daha önce de ödüllere layık görülmüştü. Bu ödüller ile birlikte Eva Gayrimenkul Değerleme’nin aldığı ödül sayısı 6’ya ulaştı.