Evim Kadıköy fiyat listesi

1 Mart'ta temel atma töreni gerçekleşecek olan Evim Kadıköy fiyatları 232 bin TL'den başlıyor

Evim Kadıköy fiyat listesi

28 Şubat 2014 / Emlakwebtv
Künye
Proje Adı: Evim Kadıköy
Lokasyon: Kadıköy
Arsa alanı: 36 bin 600 m2
Yeşil alan: 17 bin 400 m2
Konut sayısı: 2 bin 500
Konut büyüklükleri: 46 metrekare – 696 metrekare
Mimarlık ofisi: AE Mimarlık
Telefon: 444 38 11

Sosyal olanaklar: Çocuk oyun alanları, spor alanları, sauna, fitness merkezi, buhar odası, yüzme havuzu, kapalı otopark, yürüyüş yolları, çocuk oyun alanları, dinlenme alanları, resepsiyon, concierge hzmetleri, housekeeping, depo, güvenlik, business center, kütüphane, sinema salonu, zen bahçeleri, toplantı odası.
Adres: Merdivenköy Mah. Mandıra Cad. Yıldırım Sok. No: 55 Kadıköy-İstanbul

Evim Kadıköy projesi Anka Yapı tarafından Merdivenköy’de hayata geçiriliyor. 3 etaptan meydana gelen Evim Kadıköy’de 2 bin 500 adet daire yer alıyor. Evim Kadıköy projesinde bulunan daireler ise stüdyodan 5.5+1’e kadar tasarlanıyor. Loft dairelerinde yer aldığı Evim Kadıköy projesi toplam 36 bin 600 metrekarelik alanda yükseliyor. Evim Kadıköy’de bulunan daire büyüklükleri ise 46 metrekare ile 696 metrekare arasında değişiyor.

Evim Kadıköy satılık daire sahibi olmak isteyenlere de birçok hizmet sunuluyor. Bu hizmetler arasında çocuk oyun alanları, spor alanları, sauna, fitness merkezi, buhar odası, yüzme havuzu, kapalı otopark, yürüyüş yolları, çocuk oyun alanları, dinlenme alanları, resepsiyon, concierge hzmetleri, housekeeping, depo, güvenlik, business center, kütüphane, sinema salonu, zen bahçeleri, toplantı odası yer alıyor.

Evim Kadıköy fiyatları
Anka Yapı Evim Kadıköy temel atma töreni ise 1 Mart Cumartesi günü gerçekleştirilmesi planlanıyor. Kentsel dönüşüm projesi kapsamında hayata geçirilen Evim Kadıköy ödeme planı kapsamında banka kredisi imkanı sağlanıyor. Ayrıca Evim Kadıköy ödemeleri yüzde 14 peşinat ödemesinden sonra 12 ay sıfır faiz, yüzde 40 peşinat ödemesinden sonra 24 ay sıfır faiz, yüzde 50 peşinat ödemesinden sonra 36 ay sıfır faiz şeklinde yapılıyor. Evim Kadıköy teslim tarihi olarak 2 sene sonrası veriliyor. Evim Kadıköy fiyatları 232 bin TL'den başlıyor.

Evim Kadıköy nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Evim Kadıköy Merdivenköy Mahallesinde yer alıyor. Evim Kadıköy adres bilgileri ise şöyle: Merdivenköy Mah. Mandıra Cad. Yıldırım Sok. No: 55 Kadıköy-İstanbul

Evim Kadıköy iletişim bilgileri
Evim Kadıköy fiyat listesi ve ödemeleri hakkında detaylı bilgilere Evim Kadıköy satış ofisinden ulaşabilirsiniz. Evim Kadıköy satış ofisi telefon numarası ise 444 38 11.

 

Evim Kadıköy son durum için tıklayınız

Proje Bilgisi: Köy