Evim Kadıköy nerede?

Anka Yapı tarafından Kadıköy Merdivenköy’de inşa edilen Evim Kadıköy projesi 36 bin 600 metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor

Evim Kadıköy nerede?

28 Şubat 2014 / Emlakwebtv
Anka Yapı tarafından Kadıköy Merdivenköy’de inşa edilen Evim Kadıköy projesi 36 bin 600 metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor. 17 bin 400 metrekare yeşil alana sahip olan Evim Kadıköy projesinde 2 bin 500 adet konut bulunuyor. Evim Kadıköy projesinde yer alan konutlar ise 46 metrekare – 696 metrekare büyüklüklerde tasarlanıyor. Stüdyodan 5.5+1’e kadar daire tiplerininm bulunduğu Evim Kadıköy temel atma töreninin de 1 Mart’ta yapılması planlanıyor.

Evim Kadıköy özellikleri
-Çocuk oyun alanları,
-Spor alanları,
-Sauna, buhar odası,
-Yüzme havuzu,
-Kapalı otopark,
-Yürüyüş yolları,
-Dinlenme alanları,
-Resepsiyon, concierge hzmetleri, housekeeping,
-Depo, güvenlik,
-Business center,
-Kütüphane, sinema salonu,
-Zen bahçeleri,
-Toplantı odası.

Evim Kadıköy fiyatları
Anka Yapı tarafından hayata geçirilen Evim Kadıköy temel atma töreni 1 Mart’ta gerçekleştirilecek olup, Evim Kadıköy fiyatları da 284 bin TL’den başlamaktadır.

Evim Kadıköy ödeme planı
Evim Kadıköy ödeme planı kapsamında banka kredisi imkanı konut alıcılarına sağlanıyor. Ayrıca Evim Kadıköy ödemeleri yüzde 14 peşinat ödemesinden sonra 12 ay sıfır faiz, yüzde 40 peşinat ödemesinden sonra 24 ay sıfır faiz, yüzde 50 peşinat ödemesinden sonra 36 ay sıfır faiz şeklinde yapılıyor. Evim Kadıköy teslim tarihi olarak 2 sene sonrası veriliyor.

Evim Kadıköy nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Evim Kadıköy Merdivenköy Mahallesinde yer alıyor. Evim Kadıköy adres bilgileri ise şöyle: Merdivenköy Mah. Mandıra Cad. Yıldırım Sok. No: 55 Kadıköy-İstanbul.

Evim Kadıköy iletişim bilgileri
Adres: Merdivenköy Mah. Mandıra Cad. Yıldırım Sok. No: 55 Kadıköy-İstanbul
Telefon: 444 38 11
Web: www.evimkadikoy.com

 

Evim Kadıköy son durum için tıklayınız

Proje Bilgisi: Köy