Evora Denizli lansman avantajlarıyla satışta

Teknik Yapı ve Emlak Konut GYO işbirliğiyle Denizli'de hayata geçirilecek Evora Denizli, lansmana özel fiyat avantajlarıyla satışa sunuldu.

Evora Denizli lansman avantajlarıyla satışta

Türkiye gayrimenkul sektörünün iki önemli markası Emlak Konut ve Teknik Yapı, Denizli'de hayata geçirecekleri Evora Denizli projesini bugün kamuoyuna tanıttı. Yaklaşık 1.500 konuttan oluşacak Evora Denizli'de lansmana özel yüzde 12 indirim uygulanacak. Projeden 750 milyon TL'lik hasılat hedefleniyor

Dev ihaleden doğan proje: Evora Denizli
Emlak Konut GYO'nun Denizli Merkezefendi'de yer alan 115,291 metrekarelik arazisi için gerçekleştiridiği hasılat paylaşım modeli ihalesini 514,727 milyon TL karşılığında kazanan Teknik Yapı imzasıyla inşa edilecek Evora Denizli üzerinde konut, ticaret, eğitim tesisi ve park alanlarından meydana gelecek. Geri dönüşüm ve enerji verimliliği alanındaki özel donanıma da yer verilecek olan projede, pis suyun geri dönüşümü, çöpleri ayrıştıran sistem, güneş enerjisi ve aydınlatma gibi hususlarda çevreci uygulamalara yer verilecek. Projede otoparkların büyük bölümü ise yer altına alınacak. 

Emlak Konut-Teknik Yapı sinerjisi büyüyor
Evora Denizli projesinin tanıtımında konuşan Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım, Anadolu'ya açılımın Denizli ile başladığını söyledi. Teknik Yapı ile Emlak Konut arasında çok iyi bir sinerji yakalandığını söyleyen Durbakayım:

"Emlak Konut GYO’nun hasılat paylaşım modelinin ilk uygulamalarından birini Ataşehir’de birlikte yaparak, birçok başarı ve ilke imza attık. Yine Emlak Konut GYO ile Tuzla’ya birlikte gittik. Türkiye’nin önde gelen projelerinden biri olan 5 bin konutluk Evora İstanbul’da, yaklaşık 20 bin kişilik yaşam alanı yarattık. Ve şimdi de yine Emlak Konut GYO’nun Ankara’dan sonra Anadolu’ya açılım hamlesinin ilk temelini Denizli’de birlikte atıyoruz" dedi. 

Evora Denizli Lansman fırsatları: Yüzde 1 peşinatla ev sahibi olmak mümkün
Evora Denizli projesinde lansman döneminde uygun peşinat ve ödeme planları hazırlandı. Buna göre ilk olarak peşin alımlarda yüzde 12'lik indirim uygulanırken, yüzde 1 peşinat ödeyen herkesin konut sahibi olmasına olanak tanınacak. . Diğer taraftan ilk üç yılı sadece faiz ödemesinden oluşan ödeme planı veya 36 ay sıfır faizli ödeme planı tercih edebilecek.

Emlak Konut Denizli arazisi
Emlak Konut GYO güvencesi ile Teknik Yapı tarafından inşa edilecek Evora Denizli projesi, 2 eğitim, 2 ticaret ve 6 konut parselinden oluşan arazi üzerinde yükselecek. Toplam büyüklüğü 115,291 bin metrekare olan arazi üzerinde yaklaşık 1.500 lüks konut, bir devlet ve bir özel eğitim kurumu yanında sosyal ihtiyaçlar için tasarlanan üniteler yer alacak. 

750 milyon TL'lik hasılat hedefi
Minimum hasılat hedefinin 750.000.000 TL olarak belirlendiği Evora Denizli projesinde, insanı esas alan bir mimari yaklaşım hayata geçirilecek. Projede, 1+1'den 4+1'e kadar uzanan farklı daire tiplerine yer verilecek. Dairelerin büyüklükleri ise brüt 84.37 metrekareden 201,06 metrekareye kadar değişebilecek

Firma Bilgisi: Teknik Yapı
Proje Bilgisi: Evora Denizli