Evre Gedizler ödeme planı

Sancaktepe'de inşa edilen ve sona yaklaşılan Evre Gedizler Projesinde farklı ödeme seçenekleri sunuluyor

Evre Gedizler ödeme planı

Evre Gedizler, İstanbul Anadolu yakasının en hızlı değer kazanan ve gelişen bölgesi Sancaktepe’de inşa ediliyor. Mülkiyetin tamamının Gedizler Yapı’ya ait olduğu arsa üzerinde yükselen Evre Gedizler 55 bin metrekare arsa alanına sahip. Sancaktepe’de yer alan Evre Gedizler, Gedizler İnşaat tarafından 4 blok şeklinde inşa ediliyor. Toplam 443 adet dairenin yer aldığı Evre Gedizler’de stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler bulunuyor. Evre Gedizlerdaire sahiplerine çocuk oyun alanları, spor alanları, fitness center, sauna, yüzme havuzu gibi imkanlar sunuyor.
İnşaatı devam etmekte olan projemizin 1.Etabı 26 bin metrekare arsa üzerinde 443 daireden oluşuyor. Projede %90 yeşil alan ve sosyal alan olarak bırakılmış.
Evre Gedizler’de Botanik bahçesi-Tenis kortu-Basketbol sahası-Voleybol sahası-Çok amaçlı spor alanları-Yürüyüş parkuru-bisiklet ve paten yolları, açık hava plates alanı - Fitness, Vitamin bar-Sauna-550 metrekarelik açık yüzme havuzu-yapay göl-şelale-çocuk oyun alanları kapalı/açık otopark gibi bir çok özellik bulunuyor.

Evre Gedizler 

Evre Gediler son durum
Evre Gedizler projesinde kaba inşaatları tamamen bitmiş olup tüm bloklarda ince işçilik hızla devam ediyor.

Evre Gedizler Sancaktepe fiyatları
1+0 daireler 162 bin TL,
1+1 daireler 237 bin TL,
2+1 daireler 397 bin TL,
3+1 daireler 557 bin TL,
4+1 daireler 657 bin TL’den başlıyor.

Evre Gedizler ne zaman teslim edilecek?
Evre Gedizler projesinde lanse edildiğinde açıklanan teslim tarihi 4 ay öne çekilmiş olup daire teslimlerine Nisan 2015’te başlanacak.

Evre Gedizler Ödeme şekilleri:
1.Kampanyada; daire bedelinin % 5 ini peşin, geri kalan % 20 sini 6 ay içerisinde, kalan %75’i için banka kredisi kullanılabiliyor. Kullanılan %75’lik banka kredisinin ilk taksitlerini ödemesi ise vade farksız 1 yıl sonra başlıyor. Banka kredisinin 1 yıllık ertelenmesinin tüm finans masrafları şirket tarafından karşılanıyor.
Nisan 2015’de daireye taşınıp 6 ay sonra, Ekim 2015’te ilk banka kredi taksdi ödemeye başlanıyor.
2. Diğer bir kampanyada; daire bedelinin % 50’si peşin % 50’sini 36 ay SIFIR faizle ve taksitleri 1 ay sonra ödemeye başlanıyor.

Evre Gedizler iletişim:
Adres: Abdurrahmangazi Mah. Ebubekir Cad. No:46 Sancaktepe, İstanbul
0 216 311 88 00
www.ev-re.com

Proje Bilgisi: Evre Gedizler