Evre Gedizler Projesi!

Ev're Gedizler 55. 000 m2 üzerinde, yüzde 90’ı yeşil alan olmak üzere tasarlanmış bir projedir

Evre Gedizler Projesi!

Ev're Gedizler, Sancaktepe'de Gedizler Yapı tarafından inşa edilmektedir. Ev're Gedizler 55. 000 m2 üzerinde, yüzde 90'ı yeşil alan olmak üzere tasarlanmış bir projedir.

Evre Gedizler Projesi özellikleri
Stüdyo tipi, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve dubleks daireler bulunmaktadır. Dairler 45 ve 221 metrekarelerde olup dairelerin özellikleri değişmektedir. Kimi daire ön tarafta kimi daire köşede, kimisi arka taraftadır, konumlarının yanında metrekaresi ve oda sayısı değişmektedir. Yani ev sahiplerinin ihtiyaçlarına göre farklı seçenekler sunulmuştur. Ev're botanik bahçesi ve yeşil alanları ile farklı bir görünüm sunmaktadır. Ev're sahiplerine bahçe imkanı sunularak burada çeşitli meyvelerin ve ağaçların yetiştirilmesine olanak sağlamaktadır.

Ev're de zamanınızı geçirebileceğiniz birçok sosyal alan bulunmaktadır. Çok amaçlı spor alanları içinde tenis kortu basketbol sahası, voleybol sahsı, mini futbol sahası bulunmakta, yürüyüş parkuru, bisiklet ve paten yolu, açık hava pilates alanı, fitness, sauna, vitamin bar, 550 m2 açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, yaş gruplarına göre çocuk oyun alanı, yapay göl, havuz kafe bulunmaktadır. Ayrıca açık ve kapalı otoparkı da bulunmaktadır.

Evre Gedizler Projesi konumu
Ev're Sancaktepe de önemli finans ve eğitim merkezlerine yakın konumdadır. Yeni hastane kompleksinin hemen yanındadır. Sancaktepe - Üsküdar metrosuyla Üsküdar' a 24 dakikada ulaşılabilecek. Üsküdar - Ümraniye - Çekmeköy metro hattına ve İETT duraklarına yürüme mesafesindedir. Ev're' nin yanında önemli eğitim kurumları da bulunmaktadır.

Evre Gedizler Projesi ödeme seçenekleri
Ev're de farklı bütçelere uygun 4 farklı ödeme seçeneği sunuluyor. yüzde 1 peşinat yüzde 75 e banka kredisi ve yüzde 12 peşinat ve kalan yüzde 12 ise teslimde ödeme imkanı sunuluyor. yüzde 10 oranında peşinat, yüzde 50 banka kredisi, yüzde 20 ara ödeme ve yüzde 20 ise teslimde ödeme imkanı sunuluyor. yüzde 50 peşinat geriye kalanı ise 36 ay 0 faiz oranı imkanı sunuluyor. Tamamı peşin alımlarda ise yüzde 5 e varan indirim uygulanıyor. yüzde 75 e kadarda banka kredisi kullanılabiliyor.

Evre Gedizler Projesi adres ve iletişim bilgileri
Adres: Abdurrahmangazi Mah. Ebubekir Cad. No: 46 Sancaktepe İstanbul
Telefon: 0216 311 88 00

 

Proje Bilgisi: Evre Gedizler