Evre Gedizler Sancaktepe

Evre Gedizler Sancaktepe'de Gedizler Yapı tarafından inşa ediliyor

Evre Gedizler Sancaktepe

Evre Gedizler Sancaktepe'de Gedizler Yapı tarafından inşa ediliyor. 55 bin metrekare alan üzerinde yükselen projede 443 adet daire yer alıyor. Evre Gedizler satılık daire büyüklükleri ise 45 ila 198 metrekare arasında değişiyor. 

Evre Gedizler sosyal donatıları içerisinde açık otopark, açık yüzme havuzu, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, futbol sahası, güneşlenme terası, kafe, kapalı otopark, sauna, tenis kortu, voleybol sahası ve yürüyüş parkuru yer alıyor. 

Evre Gedizler Projesi ödeme seçenekleri
Ev're de farklı bütçelere uygun 4 farklı ödeme seçeneği sunuluyor. yüzde 1 peşinat yüzde 75 e banka kredisi ve yüzde 12 peşinat ve kalan yüzde 12 ise teslimde ödeme imkanı sunuluyor. yüzde 10 oranında peşinat, yüzde 50 banka kredisi, yüzde 20 ara ödeme ve yüzde 20 ise teslimde ödeme imkanı sunuluyor. yüzde 50 peşinat geriye kalanı ise 36 ay 0 faiz oranı imkanı sunuluyor. Tamamı peşin alımlarda ise yüzde 5 e varan indirim uygulanıyor. yüzde 75 e kadarda banka kredisi kullanılabiliyor.

Evre Gedizler nerede?
Ev're Sancaktepe de önemli finans ve eğitim merkezlerine yakın konumdadır. Yeni hastane kompleksinin hemen yanındadır. Sancaktepe - Üsküdar metrosuyla Üsküdar' a 24 dakikada ulaşılabilecek. Üsküdar - Ümraniye - Çekmeköy metro hattına ve İETT duraklarına yürüme mesafesindedir. Ev're' nin yanında önemli eğitim kurumları da bulunmaktadır.

Proje Bilgisi: Evre Gedizler