Evre Gedizler şimdi al 2015’te otur

Evre Gedizler’den evini bugün 5 bin TL peşinat ile alan Nisan 2015’te oturmaya başlıyor. Kira öder gibi Kasım 2015’te de ilk kredi taksidini ödüyor

Evre Gedizler şimdi al 2015’te otur

Sancaktepe’de yer alan Evre Gedizler, Gedizler İnşaat tarafından 4 blok şeklinde inşa ediliyor. Toplam 443 adet dairenin yer aldığı Evre Gedizler’de stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler bulunuyor. Evre Gedizler daire sahiplerine çocuk oyun alanları, spor alanları, fitness center, sauna, yüzme havuzu gibi imkanlar sunuyor. 2015 yılında teslim edilmesi planlanan Evre Gedizler 162 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışlarına devam ediyor.

Evre Gedizler Sancaktepe fiyatları

1+0 daireler 162 bin TL,

1+1 daireler 237 bin TL,

2+1 daireler 397 bin TL,

3+1 daireler 557 bin TL,

4+1 daireler 657 bin TL’den başlıyor.

Evre Gedizler ödeme planı kira öder gibi
Evre Gedizler’den evini bugün 5 bin TL peşinat ile alan Nisan 2015’te oturmaya başlıyor. Kira öder gibi Kasım 2015’te de ilk kredi taksidini ödüyor. Yüzde 25'lik konut bedelinin ödemesi Şubat 2015 tarihine kadar yapılıyor. Yüzde 75'lik konut bedeli için banka kredisi kullanmak mümkün. Kredi ödemeleri ise Kasım 2015'te başlıyor.

Evre Gedizler nerede?
Nisan 2015’te konut teslimleri yapılması planlanan Evre Gedizler Sancaktepe projesi Sabiha Gökçen Havalimanı’na, metro hatlarına ve Şehir Hastanesine yakın konumda yer alıyor.

Evre Gedizler 

Evre Gedizler Sancaktepe nasıl gidilir?
Anadolu Yakası sahil tarafından Evre Gedizler’e ulaşım; Kartal E-5 den Tem bağlantı yoluna girin. Gişelere gelmeden hemen önce Sancaktepe Şile çıkışından çıkıp yolu takip edin. Işıkları geçin. Shell benzinliğinin olduğu kavşaktan Sancaktepe tabelalarını takip edin. Alt geçitten geçin ve yine Sancaktepe istikametine düz devam edin. Belediye ve Şile tabelalarını takip edin ve alt geçitten geçin. Karşınıza gelen büyük kavşaktan 3. çıkış olan Şile yönüne devam edin. Girdiğiniz yoldan hiçbir yere sapmadan 500m devam edin sağda Satış ofisimizi göreceksiniz. 

Avrupa Yakasından Evre Gedizler’e ulaşım; Şile otoyoluna girin, Çekmeköy’ü ve Madenleri geçin. Sancaktepe sapağından girin. Sancaktepe merkeze geldikten sonra Samandıra - Sultanbeyli tabelalarını takip edin. Askeri alan sağınızda kalacak şekilde düz devam edin. Askeri alan bitimindeki ışıklardan düz devam edin 50m sonra (Abdurrahman Gazi Türbesi Tabelasından) ilk sola dönün. Sokağın sonunda sola devam edin. Karşınıza gelen büyük kavşaktan 2. Çıkış olan Şile yönüne devam edin. Girdiğiniz yoldan hiçbir yere sapmadan 500m devam edin sağda Satış ofisimizi göreceksiniz. 

Ankara tarafından ve TEM’den Evre Gedizler’e ulaşım; Kartal çıkışından çıkın. Gişeleri geçtikten sonra hemen Samandıra- Sultanbeyli çıkışından çıkın ve yolu takip edin. Işıkları geçin. Shell benzinliğinin olduğu kavşaktan Sancaktepe tabelalarını takip edin. Alt geçitten geçin ve yine Sancaktepe istikametine düz devam edin. Belediye ve Şile tabelalarını takip edin ve alt geçitten geçin. Karşınıza gelen büyük kavşaktan 3. Çıkış olan Şile yönüne devam edin. Girdiğiniz yoldan hiçbir yere sapmadan 500m devam edin sağda Satış ofisimizi göreceksiniz.

Evre Gedizler iletişim:
Adres: Abdurrahmangazi Mah. Ebubekir Cad. No:46 Sancaktepe, İstanbul
0 216 311 88 00
www.ev-re.com

 

Proje Bilgisi: Evre Gedizler