Faizsiz Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Faizsiz Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak isteyenler için firmalar hız kesmeden birbirinden şahane kampanyalar hazırlıyor

Faizsiz Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Faizsiz Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak hepimizin hayalidir. “Yok, o ben değilim” diyen varsa eğer, kesin yalan konuşuyordur, konuşmasın. Faizsiz Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak istemeyen olur mu? Hem kiracı olup hem de ev sahibi olmak oldukça zor. Büyükşehirlerdeki kira fiyatları alıp başını gidiyor. Nereye gidiyorsa, yolu yol değil. Birileri dur demeli artık. Yıllara bizim olmayan evlere deli paralar saçarak, çocuklarımıza hiçbir şey bırakmadan yaşayıp gidiyoruz. Neden bir evimiz olmasın?

Gelişen konut sektörüyle beraber, projeler hız kesmeden artıyor. Firmalar müşteri avında resmen. Her özel günde kampanyalar yaratıyor. İşimize gelmiyor mu? Evet, çok mutlu oluyoruz bu kampanyalardan. “Faizsiz Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak” isteyenler için de firmalar durmuyor, çalışıyor. Birçok firma kendi bünyesinde faiz almadan, peşinat istemeden, eski yöntem olan senet usulü vatandaşın yüzünü güldürüyor.

Peki Faizsiz Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak nasıl olacak?
Bakalım.

1.Fuzul Ev
Fuzul Grup Yönetim Kurulu Başkan vekili ve Fuzul Ev Genel Müdürü Eyüp Akbal, kampanyaları hakkında şöyle konuştu:

‘Önce Ev’lenmek isteyenler, buraya kadar, kiracılık bitti’ sloganıyla yola çıktık. 22 yıllık tecrübemizle Türkiye’nin her yerinde faizsiz, peşinatsız veya ara ödemesiz seçeneklerle kiradan kurtulmak, kendi evine taşınmak isteyenler artık Fuzul Ev’i tercih ediyor. Bizler de ‘Yeni evinize giden en kolay yol Fuzul Evim’den geçiyor’ 

2.Eminevim
Eminevim sistemini bilmeyeniniz yoktur. Oldukça büyük gelişim gösteren Eminevim otomotiv sektöründen sonra girdiği inşaat sektöründe de ipi göğüsleyen firmalar arasında yerini alıyor. Eminevim sistemi ile Faizsiz Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak kolay. Çünkü; öncelikle ne kadar bir bütçe ayırabiliriz onu belirliyoruz. Daha sonra kaç ay taksitle almak istediğimizi yetkilere söylüyoruz. Bir grup kuruluyor ve her ay gruptaki kişilere ödediği taksit bir ev parası ödüyor.

3.NLogo
Esenyurt’ta yer alan NLogo projesinde 1.090 TL taksitlerle ev sahibi olabiliyorsunuz. Özyurtlar İnşaat tarafından hayata geçirilen NLogo projesinde fiyatlar 140 bin TL’den başlıyor ve firma bünyesinde taksit imkanı sunuluyor.

Faizsiz Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak gördüğünüz gibi o kadar da zor değil. Firmalar da artık yatırım yapmak isteyenleri düşünüyor ve oldukça güzel kampanyalar uygulayabiliyor. Bu noktada sadece güvenilir firma seçmeniz önemli bir konu oluyor.