Fantasia Seramik'ten dekoratif ısınma

Fantasia Seramik tarafından ithal edilen, Tubes marka iç mekan ve ıslak zemin ısıtma üniteleri, fonksiyonellik ve estetiği bir arada sunuyor

Fantasia Seramik'ten dekoratif ısınma

Fantasia Seramik tarafından ithal edilen, Tubes marka iç mekan ve ıslak zemin ısıtma üniteleri, fonksiyonellik ve estetiği bir arada sunuyor. 

Fantasi Seramik'ten estetik radyatörler
Fantasia Seramik, kış mevsimini İtalyan Tubes firmasının radyatörleriyle karşılıyor. Islak zemin ve iç mekanlarda kullanılabilenBasics, Extras ve Elements koleksiyonları, estetik radyatör yaklaşımıyla dikkat çekiyor. Her biri ünlü tasarımcıların imzasını taşıyan Basics, Extras ve Elements radyatör koleksiyonlarının büyük ilgil görmesi bekleniyor.

İç mekanlara kolay uyum
Ünlü tasarımcıların imzalarını taşıyan Tubes radyatörler, işçilik süreçleri, kullanılan materyalleri, formları ve ebatlarıyla alışılagelmiş ısıtma ünitelerinden tamamen farklı bir çizgiye sahip. Fonksiyonel performans ve yüksek dekoratif güçten ilham alan Tubes ısıtma üniteleri koleksiyonları her tarzdaki iç mekanlara kolaylıkla uyum sağlayabiliyor.

Fantasia Seramik radyatörleri

Gelenekselin Modern Yorumu: Basics ve Extras
Tubes markasının radyatörlere yeni bir kimlik kazandırma misyonunun ilk somut dışa vurumu olan Basics koleksiyonu, görünüm itibariyle klasik bir model olsa da, yenilikçi yaklaşımıyla ayrışıyor. Geleneksel modellerin boru görünümlü fiziksel hatlarının geliştirilmesiyle daha konsantre bir hal alan Basics ürünleri, ıslak mekanlarda tasarım havlupanlar ile tamamlanıyor. Çelik seçeneklerinden küçültülmüş çaptaki boru tesisatına ve renk yelpazesine kadar tüm geleneksel özelliklerin yenilikçi bir bakış açısıyla yeniden tasarlandığı Basics radyatörler, Tubes'un araştırma yolundaki başlangıç noktası olma özelliği taşıyor.

Geleneksel model radyatöre iç dekorasyon elemanı karakteri verme isteği ile Basics koleksiyonunun bir evrimi olarak tasarlanan Extras ise sıradışı formuyla, detaylı araştırmaların tasarım odaklı sonucunu en iyi şekilde yansıtıyor.

Duyusal Sıcaklığın Mimari Bakış Açısıyla Birleşimi
Uluslararası üne sahip tasarımcı ve mimarlar tarafından projelendirilenElements radyatörler, basmakalıp endüstriyel tasarım mantığını ortadan kaldırıyor. Tubes'un "Koşullandırmadan uzak bir toplumda, objeler kendilerini serbest bırakabilirler" felsefesiyle geliştirilen Elementsserisi, fonksiyonelliğin tasarımla dengelendiği bir görünüme sahip. Çok farklı formların heykelsi bir görünümle yorumlanmasına olanak sağlayan koleksiyon, add-on, Milano, Monte Carlo, Square ve t.b.t.modelleriyle iç mekanlardaki diğer estetik öğelere uyum sağlayarak dekorasyonla bütünlük oluşturuyor.