Fatih Sultan Kuleleri adres bilgileri

Fatih Sultan Kuleleri Pendik Ahmet Yesevi Mahallesi'nde, Çavuşoğlu Yemenler Grup tarafından inşa ediliyor

Fatih Sultan Kuleleri adres bilgileri

Fatih Sultan Kuleleri adını görüp, anlayabileceğiniz gibi İstanbul’u fetheden Fatih Sultan Mehmet’ten almış. Pendik bölgesinde yer alan Fatih Sultan Kuleleri Çavuşoğlu Yemenler Grup tarafından hayata geçiriliyor. 14 katlı 2 blokta 108 daireden meydana gelen Fatih Sultan Kuleleri 12 bin 600 metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılıyor.

Fatih Sultan Kuleleri satılık daire büyüklükleri 88 metrekare ile 108 metrekare arasında değişirken, projedeki daireler 2+1 ve 3+1 şeklinde tasarlanıyor. Teslimlerinin ne zaman yapılacağı merak edilen Fatih Sultan Kuleleri bunun için bir tarih ön görüyor. 2015 yılının son ayında teslim edilmesi planlanan Fatih Sultan Kuleleri ödeme planları, satılık ve kiralık daire fiyatlarıyla da dikkat çekiyor.

Yatırım yapmak için bir ev almak istiyorsanız Fatih Sultan Kuleleri’nin kira getirisinin 600 TL2den başlaması planlanıyor. Ve evet, Fatih Sultan Kuleleri fiyatları ne kadar? Emlakwebtv.com ekibi Fatih Sultan Kuleleri fiyatlarını, siz yatırımcılar için öğrendi. Projede fiyatlar 250 bin TL ile 325 bin TL arasında değişiyor. Fatih Sultan Kuleleri ödemelerinde ise özel seçenekler yer alıyor. Banka kredisi ile uğraşmak istemeyenlere firma bünyesinde taksit imkanı sağlayan Fatih Sultan Kuleleri’nde 72 aya varan vade farksız ödeme seçeneği yer alıyor.

Peki Fatih Sultan Kuleleri yatırımcılarına ne gibi imkanlar sunuyor? Artık sadece ev almak istemeyen yatırımcılar, İstanbul’un keşmekeşinden kurtulmak için, evlerinin sosyal donatılarına da dikkat ediyor. İşten ve İstanbul trafiğinden sosyalleşemeyen, evlerine kapanan yatırımcıların en çok şikayet ettikleri bu tür özellikler için; Fatih Sultan Kuleleri çocuklara oyun alanları, açık ve kapalı otopark imkanları sunuyor. Ayrıca istenildiği şekilde kullanım sağlayacak ve dinlenmenize yardımcı olacak saunası da bulunuyor. Güvenlik önleminin de yer aldığı Fatih Sultan Kuleleri Pendik Ahmet Yesevi Mahallesi’nde yükseliyor.

Fatih Sultan Kuleleri adres bilgileri: Ahmet Yesevi Mah. Hürriyet Cad. Pendik/İstanbul

Fatih Sultan Kuleleri iletişim bilgileri
444 61 34

Firma Bilgisi: Çavuşoğlu Yemenler Grup
Proje Bilgisi: Fatih Sultan Kuleleri