Fikirtepe Concord İstanbul fiyatları

Fikirtepe'de Teknik Yapı tarafından inşa edilen Concord İstanbul fiyat listesi 406 bin 400 TL'den başlıyor

Fikirtepe Concord İstanbul fiyatları

Fikirtepe Concord İstanbul projesi 11 bin 504 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Fikirtepe Concord İstanbul’da 1+0’dan 3+1’e kadar daire seçenekleri bulunuyor. Fikirtepe Concord İstanbul satılık daire büyüklükleri 48 metrekare ile 133 metrekare arasında değişiyor. 650 milyon TL yatırım bedeline sahip olan Fikirtepe Concord İstanbul’da toplam 1.175 adet daire bulunuyor. Refah bir yaşam alanı sunan rezidans dairelerde tavan yüksekliği net 2.78 metre olarak dikkat çekerken, otel ve tatil köylerinde olduğu gibi kanal tipi klima sistemi, oda ve salonlarda hazır olarak teslim edilmesi planlanıyor.

Fikirtepe Concord İstanbul teslim tarihi
Fikirtepe Concord İstanbul teslim tarihi olarak Eylül 2016 tarihi veriliyor.

Fikirtepe Concord İstanbul özellikleri
Teknik Yapı projesi olan Fikirtepe Concord İstanbul kentsel dönüşüm projesi olup, konut sahiplerine zengin sosyal donatı imkanı sağlıyor. Fikirtepe Concord İstanbul satılık daire sahipleri yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, yeşil alan, spor merkezi gibi imkanlardan fayda sağlayabiliyor. Ayrıca Fikirtepe Concord İstanbul projesinde sauna, Türk hamamı, otopark da yer alıyor.

Fikirtepe Concord İstanbul fiyatları
Fikirtepe Concord İstanbul fiyatları güncellenmiş olup, Eylül ayı itibari ile Fikirtepe Concord İstanbul fiyat listesi şöyledir:
1+1 daireler 406 bin 400 TL,
2+1 daireler 644 bin 100 TL,
3+1 daireler 875 bin 700 TL.

Fikirtepe Concord İstanbul ödeme planı
Fikirtepe Concord İstanbul ödemeleri ise yüzde 10 indirim ve 0.94 ile 0.95 faiz oranları şeklinde yapılıyor. Fikirtepe Concord İstanbul ödeme planı kapsamında banka kredisinde yüzde 10 indirim uygulanıyor ya da firma bünyesinde yüzde 50 peşin yüzde 50 firma 12 ay senet imkanı sağlıyor.

Fikirtepe Concord İstanbul nerede?
İstanbul Anadolu yakası Kadıköy Fikirtepe Mahallesi’nde yer alan Fikirtepe Concord İstanbul projesi kentsel dönüşüm kapsamında Teknik Yapı tarafından hayata geçirilmekte olup; metro, Marmaray gibi ulaşım akslarına da oldukça yakın konumda inşa ediliyor.

-E5 karayoluna paralel ve (E5’e direkt çıkış yapılacağına yönelik planlamalar var),
-İki metro durağı arasındaki mesafe yaya olarak 5 dakika,
-1. ve 2. köprü bağlantılarına araçla 15-20 dakika,
-Hem denize hem de İstanbul’un en işlek caddesi Bağdat’a komşu.

Fikirtepe Concord İstanbul iletişim bilgileri
Web: www.concordistanbul.com
Telefon: 444 10 08

Proje Bilgisi: Concord Istanbul