Firkirtepe Concord İstanbul!

Teknik Yapı' nın uzun süredir üzerinde çalıştığı Concord İstanbul projesi Fikirtepe' de hayat bulmaya başladı

Firkirtepe Concord İstanbul!

Teknik Yapı' nın uzun süredir üzerinde çalıştığı Concord İstanbul projesi Fikirtepe'de hayat bulmaya başladı. 6306 No' lu kanun ile alınan karara göre Fikirtepe' de başlanan kentsel dönüşüm projesinin en çok konuşulanlarından biri de Concord İstanbul.

Teknik Yapı'dan Nazmi Durbakayım' ın açıklamaları oldukça iddialı. İstanbul' un trendlerinden olan Ataşehir ile Fikirtepe yakın zaman içerisinde yapı projeleri ile yarışabilecek konuma gelecekleri iddia ediliyor. Concord İstanbul ise tam tamına 1173 adet daireden oluşacak. Yapımı uzun zaman alacak olan projenin ise bitim tarihi 2016 olarak hedeflenmekte.

Concord İstanbul yükseleceği alan ise 21,5 dönümlük bir araziden oluşmakta. Rezidans daireler ise 622 adet olacak. Projeye göre stüdyo daireler, 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler bulunuyor. Ticari birimleri ve home ofis tarzı ile Concord İstanbul Projesi her konuda bir yaşam merkezi olmayı hedefliyor.2016 da bitmesi planlanan projenin ise şimdiden stüdyo daireleri tükenmiş durumda.

Concord İstanbul sağladığı en büyük avantajlardan biri ise konut kredisinde getirdiği uygun faizler. Yüzde 1' lik bir faiz oranı ile en düşük fiyatı 402.600 TL en yüksek fiyatı ise 900.000 TL olan daireleri satın alabileceksiniz. İlk etabının satışı tamamlanan projenin şimdiden başarılı adımlar izlemesi herkesin satın almak için yönelmesini sağladı. Projede açık yüzme havuzu, fitness salonu, çocuk oyun alanları, sauna, Türk hamamı gibi pek çok avantajlı kullanım alanı bulunmakta.

 

Proje Bilgisi: Concord Istanbul