Focus İstanbul Beylikdüzü projesi!

AKS Grup imzalı Focus İstanbul projesinde daire fiyatları minimum 250 bin TL’den başlangıç gösteriyor

Focus İstanbul Beylikdüzü projesi!

Türkiye'nin ilk hava ile ısıtma ve soğutma sağlayan konut projesi olma özelliği taşıyan Focus İstanbul, AKS Grup tarafından İstanbul Beylikdüzü’nde inşa ediliyor. Teslimleri 2018 yılının ilk çeyreğinde yapılacak olan proje, 14 bin 500 metrekarelik arazi alanı üzerine kuruluyor.

5 blokta toplam 272 adet daire ile ticari birimlere yer verilen Beylikdüzü Focus İstanbul’da 1+1 dairelerin alanı 70 metrekare ila 90 metrekare arasında; 2+1 dairelerin alanı 95 metrekare ila 115 metrekare arasında ve 3+1 dairelerin alanı ise 150 metrekare olarak tasarlanıyor.

Yüzde 25 prim garantisi verilen AKS Grup Beylikdüzü Focus İstanbul’da daire fiyatları 250 bin TL’den başlayıp, 825 bin TL’ye kadar yükseliyor. Projeden daire satın almak için tamamı peşin ödeme yapılabiliyor. Ya da minimum yüzde 25 peşinat veriliyor, geriye kalan tutar için banka kredisi kullanılıyor.

Peyzaj alanı ve yeşil alanı toplam 10 bin 500 metrekare olan Focus İstanbul Beylikdüzü’nde yarı olimpik yüzme havuzu, tenis kortu, fitness center, yürüyüş parkurları, çocuk oyun alanları, basketbol oyun sahası, kafeteryalar, havadan ısıtma ve soğutma sistemleri, kapalı otopark ve mescid bulunuyor.

Metrobüs durağına 1 kilometre mesafede olan AKS Grup Focus Beylikdüzü, en yakın alışveriş ve yaşam merkezlerine 5 dakikalık uzaklıkta konumlanıyor. Bina oturum alanı 4 bin metrekare olarak hesaplanan proje, yaklaşık 130 milyon liralık yatırım bedeli ile inşa ediliyor.

 

Firma Bilgisi: Aks Grup
Proje Bilgisi: AKS Focus İstanbul