Folkart Time fiyatları 203 bin TL!

Folkart Yapı imzası ile İzmir Bornova'da hayata geçirilen Folkart Time fiyatları 203 bin TL'den başlangıç gösteriyor

Folkart Time fiyatları 203 bin TL!

Folkart Yapı imzası ile İzmir Bornova'da hayata geçirilen Folkart Time fiyatları 203 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Konut, ofis ve ticari alanlardan meydana gelen proje kapsamında bir adet kolej de yer alıyor. Bornova Folkart Time teslimlerinin 2018 yılı Ağustos ayında yapılması planlanıyor. 

4 Mayıs 2016 tarihinde lansmanı düzenlenecek olan Folkart Time projesinde lansman öncesi satışlar başladı. Yüzde 25 peşinatla banka kredisinin kullanılabildiği Folkart Time fiyatları 203 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projede aynı zamanda firma bünyesinde farklı ödeme seçenekleri sunuluyor. 

Folkart Time fiyatları 203 bin TL!

1+0'dan 4+1'e kadar farklı tipte dairelerin yer aldığı Folkart Time Bornova toplam 369 adet konuttan oluşuyor. Projede daire alanları 45 metrekare ile 200 metrekare arasında değişiyor. 369 konut, 271 ofis ve mağazaların yer aldığı Folkart Time projesinde bloklar 9 katlı olarak tasarlandı. 

Projenin konut sahiplerine sunduğu sosyal olanaklar içerisinde; basketbol sahası, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, sauna ve türk hamamı bulunuyor. Daireler ise ankastre beyaz eşya ürünler ile teslim ediliyor. 

Folkart Time fiyatları 203 bin TL!

 

 

Firma Bilgisi: Folkart Yapı
Proje Bilgisi: Folkart Time