Folkart Towers iletişim bilgileri

Folkart Towers iletişim bilgileri ve telefon numarası haberimizde yer alıyor

Folkart Towers iletişim bilgileri

Folkart Towers iletişim bilgilerine geçmeden önce projenin özelliklerinden bahsedelim. Folkart Towers 27 bin metrekare alan üzerinde, İzmir Bayraklı'da hayata geçiriliyor. Folkart Towers 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinden meydana geliyor. Folkart Towers satılık daire büyüklükleri ise 80 ila 220 metrekare arasında değişiyor. 

Folkart Towers sosyal donatıları arasında; açık otopark, açık yüzme havuzu, çarşı, deniz manzarası, fitness merkezi, güneşlenme terası, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, kuaför, merkezi uydu sistemi ve restoran yer alıyor. 

Folkart Towers İzmir satılık dairelerin özellikleri şöyle; 8. ve 17. katlar arası rezidanslar 80 metrekare ile 220 metrekare olarak planlanmış tüm konutlar balkonlu dizayn edilmiş ofisler alt katlarda konutlar üstte düşünülmüştür. Özellikle bu katların konut planlanma sebebi rüzgarın rahatsız etmeyecek şekilde geliş yönünün düşünülmesidir. Ofis alanları ise 60 metrekareden 1170 metrekareye kadar olup, temiz hava, iklimlendirme, yangın ve güvenlik düşünülmüştür.

Folkart Towers nerede?
Folkart Towers İzmir Bayraklı'da yer alıyor.

Folkart Towers İzmir adres bilgileri
Manas Bulvarı Adalet Mahallesi No:37 Bayraklı/İzmir

Folkart Towers İletişim Bilgileri
Telefon : 444 22 78
Web : http://www.folkarttowers.com/

 

Proje Bilgisi: Folkart Towers