Fortis İstanbul satılık!

Fortis İstanbul satılık daire büyüklükleri 58 metrekare ile 125 metrekare arasında değişiyor

Fortis İstanbul satılık!

Fortis İstanbul satılık daire büyüklükleri 58 metrekare ile 125 metrekare arasında değişiyor. Yiğit Group imzası ile hayata geçirilen Fortis İstanbul 705 adet daireden oluşuyor. 1+0, 1+1 ve2+1 konut tiplerinin yer aldığı Fortis İstanbul projesi 9 bin 280 metrekare alan üzerinde yükseliyor. 

Fortis İstanbul satılık!

Fortis İstanbul projesinin daire sahibi olacaklara sunduğu ayrıcalıklar içerisinde; güvenlik, kapalı otopark, çocuk oyun alanları, sauna, restoran, fitness merkezi, kapalı yüzme havuzu, Türk hamamı, kameralı güvenlik ve kafe yer alıyor. Projenin daire özellikleri içerisinde ise akıllı ev sistemleri, ısı pay ölçer, balkon ve merkezi ısıtma bulunuyor. 

Fortis İstanbul satılık!

Fortis İstanbul satılık fiyatları ise şöyle; 

1+0 daireler 260 bin 900 liradan,

1+1 daireler 404 bin 900 liradan başlaması bekleniyor. Projededaireler banka kredisi için uygun. Fortis İstanbul projesinde en düşük metrekare birim fiyatı 4 bin 100 lira olarak veriliyor. Fortis İstabul detayları ile ilgili bilgileri satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

Fortis İstanbul satılık!

İstanbul Küçükçekmece Sefaköy'de hayata geçirilen Fortis İstanbul Aslanlı Tır Parkı'nda inşa ediliyor. Proje Basın Ekspress Yolu üzerinde yükseliyor. Fortis İstanbul, Atatürk Havalimanı'na 950 metre, Kuyumcukent'e ise 772 metre uzaklıkta konumlanıyor. Örnek daireleri ziyarete açılan Fortis İstanbul 192 milyon lira yatırım değerine sahip. 

Fortis İstanbul adres bilgisi : Kartaltepe Mahallesi Malazgirt Caddesi No: 10 Küçükçekmece - İstanbul 

Fortis İstanbul iletişim bilgisi
Telefon numarası : 0212 423 13 13
Web adresi : fortisistanbul.com
E - posta adresi : info@fortisistanbul.com

Firma Bilgisi: Yiğit Grup
Proje Bilgisi: Fortis Istanbul