Fortis Meridyen Ankara!

Başkent'te Fortis Yapı tarafından hayata geçirilen Fortis Meridyen Ankara fiyatları 900 bin TL'den başlıyor

Fortis Meridyen Ankara!

Başkent'te Fortis Yapı tarafından hayata geçirilen Fortis Meridyen Ankara fiyatları 900 bin TL'den başlıyor. Aralık 2016'da teslim edilecek olan Fortis Meridyen projesi Yaşamkent'te yükseliyor. Tek kulede 45 adet daireden meydana gelen Fortis Meridyen projesinde 5+1 tipinde büyüklükleri 223 metrekare olarak tasarlanan 45 adet daire bulunuyor. Proje, 11 bin 75 metrekarelik arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. 

AVM ve kapalı otopark gibi özelliklerin yer aldığı Fortis Meridyen Ankara fiyatları 900 bin TL ile 1 milyon 500 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Fortis Meridyen projesinden konut satın almak isteyenler ise banka kredisi kullanabiliyor. Fortis Meridyen kiralık daire fiyatlarının ne kadar olacağı henüz bilinmiyor. Proje ile ilgili detaylı fiyatları ve ödeme seçeneklerini satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

Ankara'nın ana yollarına, okullara ve sosyal yaşam noktalarına ulaşım kolaylığı sağlanan proje 25 metrekarelik kış bahçesi ile dikkat çekiyor. Projenin aireleri 3.10 metre tavan yüksekliğine sahip. Aynı zamanda daireler mekanik cam giydirme sistemleri ile manzara keyfi sunuyor. Fortis Meridyen Ankara'da aynı zamanda 800 metre büyüklükte iki katlı spor merkezi bulunuyor. 

2016 yılının Aralık ayında tamamlanması planlanan Ankara Fortis Meridyen projesi Fortis Yapı imzası taşıyor. Fortis Meridyen projesinin dairelerinde akıllı ev sistemleri, ankastre beyaz eşya ürünler, ebeveyn banyosu, ebeveyn giyinme odası, şömine, yerden ısıtma, teras, merkezi ısıtma ve ısı pay ölçer yer alıyor. 

"Fortis Meridyen Ankara!" Başlıklı Haberin Galerisi

Fortis Meridyen Ankara!

Fortis Meridyen Ankara!

Fortis Meridyen Ankara!

Fortis Meridyen Ankara!

Firma Bilgisi: Fortis Yapı
Proje Bilgisi: Fortis Meridyen