Fraser Place Antasya açıldı

Ant Yapı’nın Ümraniye’de inşa ettiği Antasya Residence ve lüks servisli residence olarak ayrılan birimi Fraser Place’in açılışı bugün Ümraniye Belediye Başkanı’nın da katılımıyla gerçekleşti.

Yurt dışında ve yurt içinde yaptığı prestijli projelerle tanınan Ant Yapı, Ümraniye’de inşa ettiği Antasya Residence’in açılışını gerçekleştirdi. Aynı zamanda Antasya Residence’in 80 birimlik Fraser Place kısmının da açılışı gerçekleştirildi. Antasya Fraser Place olarak ayrılan 80 birimlik bölümde lüks servis hizmeti konsepti sunulacak. Açılışa Ant Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Okay, Fraser Place yetkilileri ve Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can katıldı. Okay açılış konuşmasında Fraser Place gurubuyla tanışmalarını aktardı; “Bundan 5 yıl önce 20 Nisan günü Anthill’de Fraser Grubu’yla tanıştık. Orada ilk defa Fraser Place adıyla proje gerçekleştirdik. 1+1 ve 2+1’den oluşan 120 adet birimde bunu uyguladık. Bu projeden çok memnun kaldık. Antasya Residence için yine Fraser Place konseptini getirdik. 1+1 ve 2+1’lerden oluşan service apartment konseptini burada da uyguluyoruz” dedi. Konseptin dünyada yalnızca birkaç firma tarafından uygulandığını belirterek Türkiye’ye de Ant Yapı tarafından getirildiğini söyledi.

Ant Yapı Ümraniye’ye katkı sağladı
Fraser Place açılışına katılan Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Fraser Place ve Antasya Residence’ın başarılı olmasını diledi. Ant Yapı’nın Ümraniye bölgesinin gelişiminde çok önemli roller oynadığını söyleyen Can, “Ant Yapı Türkiye’nin ve dünyanın yeni tanıştığı Fraser Place sistemini uygulamaya geçiriyor. Biz Ant Yapı’yı biliyoruz ki, kendileri yasal olmayan hiçbir şeye asla tevessül etmeyen, yasal olmayan hiçbir duruma adım atmayan bir yapısı vardır. Burada da sundukları servis apartmanları hizmetine de resmi prosedürleri tamamlayıp devam edecekler” dedi. Can, yapılan projenin hayırlı hizmetlere vesile olmasını dileyerek Ant Yapı’yı tebrik etti.

Firma Bilgisi: Ant Yapı
Proje Bilgisi: Antasya Residence